Lista ocen Honda Jazz IV Mikrovan Facelifting (8) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Paweł
Mikrovan Facelifting 1.3 i-VTEC 102KM 75kW
Popisowy element Hondy Jazz. Jeśli ja, przy wzroście 191 cm usiądę sam za sobą i mam jeszcze miejsce nad głową i na kolana to jest mega dobrze. Klasyfikowanie tego auta jako segment B jest trochę niesprawiedliwe, tak jak np. Octavii jako segment C bo obydwa auta przerastają wszystkich konkurentów. Jest na pewno więcej miejsca niż w Aurisie czy Megane 3. Do tego rewelacyjne fotele Magic Seats i idealnie płaska podłoga po złożeniu siedzeń. Bez...
~Paweł
Mikrovan Facelifting 1.3 i-VTEC 102KM 75kW
Najlepsza w klasie. Nie ma co tutaj się dużo rozpisywać. Mam 191 cm wzrostu i usiądę sam za sobą przy czym mam jeszcze miejsce na kolana i nad głową. W Megane 3 było mniej miejsca a to teoretycznie klasa wyżej.
~Ryszard M.
Mikrovan Facelifting 1.3 i-VTEC 102KM 75kW
Samochód w którym siedzi wygodnie kierowca (wzrost 182 cm) pasażerka (170 cm) i 3 osoby (160 - 170 cm) z tyłu, które po trzygodzinnej podróży stwierdzają, że jechało się wygodnie nie jest mały.
~Ludoczka
Mikrovan Facelifting 1.5 i-VTEC 130KM 96kW
Przy wzroście 185 cm z przodu wystarczająco, z tyłu jak w Skodzie Superb, nad głowami też luźno. Bagażnik 350l.
~RafałM
Mikrovan Facelifting 1.3 i-VTEC 102KM 75kW
Z tyłu prawie jak w Golfie VII. Trochę mały schowek w podłokietniku.
~RafałM
Mikrovan Facelifting 1.3 i-VTEC 102KM 75kW
Klasyka gatunku. Kto zna Jazza ten wie.
~-x-
Tutaj rewelacja.