Lista ocen Honda Jazz IV Mikrovan 1.3 i-VTEC 102KM 75kW 2015-2017 (9) - Ergonomia

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jagna
Mikrovan 1.3 i-VTEC 102KM 75kW
Różne "nieergonomiczności", aż dziwne dla "japończyka" - np. gruba instrukcja obsługi na papierze, a potem, gdy wyświetla się jakiś (na początku nieznany) wskaźnik - nie wiadomo, o co chodzi. Cóż prostszego niż zrobić, aby na ekraniku pośrodku wyświetlała się informacja, co znaczy aktualnie wyświetlany wskaźnik? W ogóle za dużo wskażników - świeci się i wykrzyknik w kółeczku i wskaźnik (np. lampka rezerwy). Trochę taka choinka. Czemu nie ma...
~Wlaziu
Mikrovan 1.3 i-VTEC 102KM 75kW
Japonia zawsze musi w tym departamencie mieć jakieś kwiatki... Na plus duża ilość przestronnych schowków, wygodna pozycja za kierownicą i łatwe do wsiadania w ciasnych miejscach i to tyle. Sterowanie przyciskami na kierownicy wymaga małego doktoratu co idzie do czego. Obsługa komputera pokładowego też. Staroświecki wyświetlacz o niskiej rozdzielczości, powoduje, że każda informacja (np. spalanie, zasięg, średnia prędkość) jest na osobnej...
~Tadeusz
Mikrovan 1.3 i-VTEC 102KM 75kW
Jak na japoński samochód jestem trochę rozczarowany wyświetlaczem system multimedialnego.Mało czuły na dotyk, nieraz muszę kilka razy stukać w ekran aby zareagował, obraz z kamery cofania w gorszych warunkach oświetleniowych - fatalny, ponadto, grafika w nawigacji dość toporna: jak w starych grach komputerowych.
~Beata
Mikrovan 1.3 i-VTEC 102KM 75kW
To jest najwyższa wersja wyposażenia. Ilość gadżetów jak w wersji premium dużego samochodu, ale wszystko już opanowałam. Nawigacja jest świetna; komputer pokładowy też; lubię się nim bawić. Uruchamianie silnika i zamykanie/otwieranie drzwi bez kluczyka i pilotów są warte dużych pieniędzy. Tutaj są w standardzie.
~damkoc
Mikrovan 1.3 i-VTEC 102KM 75kW
jest okej, aczkolwiek fotele mogłyby być nieco bardziej komfortowe lub przynajmniej powinna być opcja dopłaty do lepszych siedzeń
~Akp
Mikrovan 1.3 i-VTEC 102KM 75kW
Wszystko naprawdę świetnie rozmieszczone, duży plus za porty USB i praktyczny podłokietnik ze schowkiem.
~Beata
Mikrovan 1.3 i-VTEC 102KM 75kW
Bez zarzutu. Nic mi nie przeszkadza i niczego mi nie brakuje.
~HondajazzIV
Mikrovan 1.3 i-VTEC 102KM 75kW
Super! Duża szafa z IKEA się zmieściła :-)
~sylwia
Mikrovan 1.3 i-VTEC 102KM 75kW
Żadnych zastrzeżeń. Pod ręką wszystko co potrzebne.
Honda Jazz IV Mikrovan