Lista ocen Honda Jazz IV Mikrovan 1.3 i-VTEC 102KM 75kW 2015-2017 (8) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Beata
Mikrovan 1.3 i-VTEC 102KM 75kW
Składane siedzenia we wszystkich kierunkach i pozycjach; płaska podłoga po złożeniu. Wysokie kwiatki doniczkowe wchodzą do środka bez problemu dzięki podnoszonym siedziskom tylnych foteli. Nigdy nie brakowało mi miejsca, nawet w podróżach 3 tys km. Siedzenia bardzo wygodne dla kręgosłupa i miłe w dotyku, podobnie jak deska rozdzielcza.
~Wlaziu
Mikrovan 1.3 i-VTEC 102KM 75kW
Jak na ten rozmiar samochodu to w środku jest naprawdę przestronnie. Zmieści się i osoba o wzroście 190cm i też komfortowo usiądzie ktoś o wzroście 155cm. Nawet podróż w 5 osób jest "akceptowalnie" komfortowa.
~Akp
Mikrovan 1.3 i-VTEC 102KM 75kW
Przestrzeń to jeden z największych atutów tego samochodu. Wygodnie i dla brata, który ma 190 cm i dla mnie :) Pasażer też nie narzeka :) Gwarantuję, że przewieziesz Jazzem wszystko co nie wymaga bagażówki :)
~damkoc
Mikrovan 1.3 i-VTEC 102KM 75kW
mam 182 cm wzrostu i mieszczę się spokojnie na wszystkich fotelach, bagażnik w pełni wystarczający na zakupy do supermarketu
~Jagna
Mikrovan 1.3 i-VTEC 102KM 75kW
Tu rzeczywiście jest OK - zwłaszcza w porównaniu do Yariski, którą brałam również pod uwagę.
~Beata
Mikrovan 1.3 i-VTEC 102KM 75kW
To jest wzór w tej klasie dla samochodów, których długość jest w okolicy 4 m.
~HondajazzIV
Mikrovan 1.3 i-VTEC 102KM 75kW
Jest super jak na tak małe miejskie auto
~sylwia
Po prostu rewelacja.