Lista ocen Honda Jazz IV Mikrovan 1.3 i-VTEC 102KM 75kW 2015-2017 (7) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Wlaziu
Mikrovan 1.3 i-VTEC 102KM 75kW
Zawieszenie jest twarde i sportowo zestrojone. Nie hałasuje i pewnie się prowadzi, ale nie pasuje do charakteru auta. Na 16" kołach to już w ogóle robi się beton. Radził bym każdemu wybierać wersję z mniejszymi kołami tj. 15'. Układ kierowniczy jest lekki i pasuje do miasta, nieco za czuły na autostradę. Promień skrętu OK nic szczególnego na plus czy minus. Hamulce bez uwag bardzo czułe i mocne.
~Beata
Mikrovan 1.3 i-VTEC 102KM 75kW
Nie boje się wchodzić w zakręty szybciej; świetnie się trzyma drogi; inna rzecz, że opony są rewelacyjne. W zimie nigdy nie wpadłam w poślizg (drogi poza miastem są u mnie słabo utrzymane w zimie), co sie wcześniej zdarzało.
~sylwia
Mikrovan 1.3 i-VTEC 102KM 75kW
Super prowadzi się po zakrętach. Systemy wspomagające działają tu na prawdę dobrze. Jeździłam na płycie poślizgowej z włączonym ESP i z wyłączonym - sama się przekonałam jaka jest różnica na plus.
~damkoc
Mikrovan 1.3 i-VTEC 102KM 75kW
bardzo prostej budowy zawieszenie, w miarę komfortowo, dobrze trzyma się na zakrętach/rondach, nic nie stuka, nie puka, nie ściąga
~Beata
Mikrovan 1.3 i-VTEC 102KM 75kW
Nie szaleję na drodze, więc nic się nie dzieje złego. ABS się czasami włącza na lodzie.
~Akp
Mikrovan 1.3 i-VTEC 102KM 75kW
Rewelacyjnie trzyma się drogi, wchodzenie w zakręty przy większych prędkościach to czysta przyjemność.
~Jagna
Tu jest OK.