Lista ocen Honda Prelude IV (43) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 79 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Grzegorz
Coupe 2.0 i 16V 133KM 98kW
Tu musze pochwalić preludke, w porównaniu do moich poprzednich aut moge powiedziec że jest bezawaryjna!!! Wymieniłem tylko po kupnie paski,rolki,pompe wody,filtry,świece i płyny tak jak w kazdym aucie i niedawno tłumik końcowy- przepalił się bo nie był juz nowy. Poza tym przez 2 lata nic (przepraszam spaliła mi sie jeszcze jedna żarówka) a 2 razy w roku jezdże na sprawdzenie do ASO
~SaintRav
Coupe 2.0 i 16V 133KM 98kW
Trzeba pilnować wszystkiego, poziomu płynów jak i nawet jakości żarówek xP Ostatnio wyskoczył mi problem z abs\'em = winowajcą była żarówka, która niedość że wyłączyła tylne pozycje to w dodatku, komputer blokował ABS.. po wymianie dobrych - nie spalonych żarówek, wszystko wróciło do normy.. Poza tym od zakupu zero problemów :>
~koala
Coupe 2.0 i 16V 133KM 98kW
Poza przepalającymi się z racji wieku żarówkami od podświetlania, tylko przekaźnik pompy paliwa może nas unieruchomić, robi się tam zimny lut na płytce i trzeba przelutować punkty jeszcze raz. Dla amatora to 1 może 1,5 godziny, dobrze wcześniej się przygotować merytorycznie. Poza tym rdza - niestety, nie ma jej dużo ale jest.
~Kasperro
Coupe 2.0 i 16V 133KM 98kW
Drobne usterki - jak to w starym aucie, trzeba być na nie wyczulonym. W każdej chwili jakaś "pierdółka" może przestać działać (czy to pompka spryskiwaczy, czy podświetlenie zegarów) jednakże da się je wyeliminować, posiadając minimum chęci i wiedzy w dziedzinie motoryzacji.
~Chętnie
Coupe 2.0 i 16V 133KM 98kW
Myślę że jest spoko, mam ją miesiąc i tylko mi aku padło ale cóż... To jest element który w każdym samochodzie kiedyś padnie ja niestety miałem pecha.. Ale nie narzekam 260zł i mogę jeździć dalej z uśmiechem na twarzy, z wielka przyjemnościa i satysfakcją z tak pięknego samochodu :)
~Jontek.
Coupe 2.3 i 16V 160KM 118kW
Moja prelcia nie chce rzucic palenia choc czasem zakasla ale kto to wie od czego... Moze poprostu trzeba lepiej poznac autko i wymieniac to co nalezy po pewnym przebiegu lub tez wyczyscic cos o czym zwykle kierowcy nie maja pojecia. Ilu kierowcow slyszalo o EGR ???
~Ukabi
Coupe 2.2 i 16V 185KM 136kW
Jest parę rzeczy, którymi muszę się zająć, ale to jeszcze spadek po poprzednim właścicielu. Kupiłem auto przy 180tkm przebiegu i przez 10tkm zupełnie nic nowego nie wynikło. Jeśli się o auto zadba i zrobi wszystko na czas, to w Hondzie nie ma prawa nic się zepsuć ot tak ;)
~adrianse@opl.pl
Coupe 2.0 i 16V 133KM 98kW
antena z tyłu i elektryczne szyby pod żadnym pozorem nie otwieraj ich na mrozie 50% że urwiesz kółko prowadnicy antena podobnie poprostu odepnij na zime kabelek od silniczka anteny i tylko tyle historia powtarza sie w kożdy modelu hondy to delikatne sprawy .
~amber61
Coupe 2.3 i 16V 160KM 118kW
mam auto dopiero rok i ...nie moge powiedziec wiele, ale... zaczely sie opady i wilgotnosc i... problem z zaplonem,jeszcze nie wiem co dokladnie ale koledzy mowia,ze to kable wysokiego napiecia,zobaczymy,rano nie zapala a okolo 11ej bez problemu
Dziennik kosztów dla Honda Prelude IV
11,6
~przemekFFF
Coupe 2.0 i 16V 133KM 98kW
Auto miało swoje lata oraz przebieg, wiec drobne awarie są zrozumiałe, przejechałem nim ok 50 tys, przez ten okres wymieniłem aparat zapłonowy który przysporzył mi sporo kłopotów a tak poza tym nic szczególnego