Lista ocen Honda Prelude IV (63) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 59 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kasperro
Coupe 2.0 i 16V 133KM 98kW
Kierowca podróżuje w warunkach o jakich naprawdę można sobie pomarzyć w innych samochodach, to samo pasażer z przodu. Fotele przednie są kubełkowe i jednocześnie miękkie, świetnie trzymają na zakrętach, posiadają podparcie lędźwiowe i są serio bardzo wygodne. Z tyłu natomiast osoby o wzroście powyżej 1.60m będą raczej narzekać na brak miejsca na nogi, zaś powyżej 1,80m, na brak miejsca na nogi i głowę. Choć trzeba przyznać, że pozycja z tyłu...
~ninja_ziom@tlen.pl
Coupe 2.0 i 16V 133KM 98kW
Pięć gwiazdek,przestrzeń z przodu duża kierowca jak i pasażer siedzą wygodnie w dobrze trzymających fotelach.A tył-jaki tył?mowa tu o segmencie sport coupe jeśli chcesz kogoś woźić kup sedana ;) W Japonii to auto jest rejestrowane 2+2 czyli 2 osoby dorosłe i dwoje dzieci.Polskie prawo jednak tego nie \"ogarnia\" i mamy samochód zarejestrowany na 4 osoby co się kłóci z możliwościami,chociaż na upartego można w czwórkę podróżować-niestety o...
~Ukabi
Coupe 2.2 i 16V 185KM 136kW
To tak naprawdę auto raczej 2- osobowe. Podróżując w ten sposób jest naprawdę rewelacyjnie a fabryczne fotele recaro są naprawdę świetne! Przestrzeń z tyłu raczej symboliczna, jednakże razem z mamuśką i dwoma siostrami (ca. 160cm każda) i mną za kierownicą (183 cm) dojechaliśmy z Warszawy do Zakopanego i z powrotem, bez większych narzekań na ciasnotę wewnątrz. Jednakże w przypadku pasażerów o większych gabarytach - jest tragicznie :)
~SaintRav
Coupe 2.0 i 16V 133KM 98kW
Jeśli chodzi o przestrzeń, miejsca z przodu nie brakuje a wręcz powiem że jest sporo przestrzeni, gorzej z tylnymi fotelami. Osobiście miałem przyjemność siedzieć z tyłu w wersji przed liftowej, gdzie jest tzw.\"Trumna\" i przy moim wzroście (180cm) na krótki dystans da się wytrzymać, lecz na dłuższą metę - EeE :P w wersji po liftowej ciut więcej miejsca ale tylko w okolicy tułowia.. Ale w końcu to Coupe :P
~Jontek.
Coupe 2.3 i 16V 160KM 118kW
Hmm. ktos tam tez wspomnial ze ma malo miejsca, heh, polecam Poloneza najlepiej Trucka. Ktos chyba nie zauwazyl ze to Coupe. Z przodu jest wystarczajaco duzo miejsca nawet przy przesunieciu fotela moge wyprostowac calkowicie nogi a mam ponad 180 cm wzr co nie udalo mi sie w zadnym innym aucie. A z tylu jest wystarczajaco duzo miejsca na bielizne pasazerki a jak ktos ma wieksza rodzine to po jaki ... kupuje sportowy samochod.
~DiKej
Coupe 2.0 i 16V 133KM 98kW
doskonale ale dla 2. dla dwójki jest tu od cholery miejsca i więcej nie trzeba, bo jak mój kumpel powiedział, "to taki samochód że z lewej ty, a z prawej twoja dupa i poco więcej";) i coś w tym jest, ale jak była potrzeba to i w 4 200km się jechało, jak się umiejętnie wsiądzie, to tragedii nie ma;) a bagażnik nadspodziewanie duży, tylko co z tego, jak otwór malutki i nic większego się nie włoży:)
~Pershing
Coupe 2.0 i 16V 133KM 98kW
jako kierowca powiem ze swietnie miesca jest wystarczajaco nawet dla kogos z 195cm wzrostu (ja mam tylko 183cm) tak samo po stronie pasazera. Uwazam moja hondzie za autko 2 osobowe wiec nie ma problemu z pasazerami na tych tylnych siedzeniach. Mysle ze w japonii moga tym autkiem podrozowac 4 osoby ale w europie ludzie sa troszke wieksi :P
~jamjedyny
Coupe 2.0 i 16V 133KM 98kW
Przestrzen dla kierowcy i pasazera siedzacego z boku jest swietna.. ale osoby siedzace z tylu to czuj sie jak sardynki chyba , ze to sa dzieci. Ponadto ciezko uprawia sie sex w tym samochodzie.. proponuje na masce bo jest spora , prawie jak loze malzenskie
~adrianse@opl.pl
Coupe 2.0 i 16V 133KM 98kW
z rtyłu rozpacz jeżeli masz duze dziecko albo rodzine zapomniej o wypadach na majówkę cztery miejsca to teoria w dowodzie wygode zapewniaja tylko dwa kubełkowe fotelę z przodu . za to tylne to mi8ejsce na torbę:)

Usterki Honda Prelude IV

Honda Prelude IV – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~koala
Coupe 2.0 i 16V 133KM 98kW
Przestrzeń dla kierowcy i pasażera jest spora, można się wygodnie wyciagnąć. Przestrzeń dla pasażerów z tyłu? - BRAK. Z racji niewielkiego bagażnika, tylne fotele służą raczej jako jego przedłużenie