Lista ocen Hyundai Accent I Hatchback (77) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 109 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~MyDoom
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
Wiem, że trochę dziwnie wygląda jak tak chwale to auto ale ono po prostu takie jest - wentylacja sprawuje się bardzo dobrze, mimo że nie posiadam w swoim aucie klimatyzacji, przejeździłem całe lato bez odsuwania szyb, bardzo dobrze przemyślana wentylacja - nie trzeba nastawiać mocnego nawiewu a powietrze i tak dobrze chłodzi. Niestety po przejechaniu ponad 200km trochę mokną plecy:) tam powietrze już nie dociera:D Ogrzewanie: spotkałem się z...
~Paweł
Hatchback 1.3 i 84KM 62kW
Latem całkiem nieźle jak na samochód bez klimy. Zimą ogrzewanie jest wystarczające. Bardzo podoba mi się rozwiązanie nawiewu na nogi, otóż podczas tęgich mrozów załączenie nawiewu tylko na nogi powoduje lekkie przedmuchiwanie powietrza na przednią szybę. Dzięki temu od dołu mamy przyjemne ciepło a nie dostajemy po oczach żarem, ale ruch powietrza pod szyba gwarantuje jej pełna przejrzystość. No i pora na łyżkę dziegciu do tej beczki miodu:...
~angelika08-14
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
jak w zimę to ciężko ale to chyba jak każde autko na zimnych silniku nie dmucha od razu ciepłem musi się nagrzać, ale jednak zostaje przy dobry ponieważ ogrzewanie bardzo dobre jak zacznie grzać to się wytrzymać nie da tak gorąco, gorzej jak na dworze jest gorąco i trzeba ochłodzić już jest wtedy gorzej nawiew jest mocny ale nie daje tak efektownie zimnego powietrza, ale wiadomo że to nie jest klimatyzacja :D
~the-moon@o2.pl
Hatchback 1.5 i 16V 99KM 73kW
Nawiewy mają dobrą wydajność. Natomiast mam auto bez klimy. Jest to poważny brak w okresie późnej wiosny i gorącego lata. W gorący dzień nawiewy dmuchają rozgrzanym powietrzem nie dając nic prócz cyrkulacji powietrza. Natomiast w chłodne dni - nagrzewa się super. Od razu robi się przyjemnie ciepło. Brak filtra kabinowego - czuć każdy zapach z zewnątrz.
~DamianCVS
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
Wysiadło mi Webasto, co prawda a naprawiać nie mam kasy (bo jeszcze lakier trzeba przed zimą zrobić przecież i drobną korozję), ogrzewanie nawet bez webasta - SUPER, grzeje jak piec węglowy, chłodzenie też dobrze chociaż w upały trzeba wspomóc się szyberdachem (dodam, elektrycznym) bo klimy nie ma.
~Romano
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Dla zimy: mam wersje bez klimy, ogrzewanie w zimie szybko bardzo sie nagrzewa. Nie rozumiem stwierdzeń że szyby im parują?? Parują jak wilgoć jest w środku - to nie sprawa auta tylko właścicilea - włacza sie ogrzewanie daje na szyby i znika samo. Ale pewnie co egzemplarz to inaczej ma.
~Łukaszek:)
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Nawiew to cos bardzo zaskakujace.Szyby wogóle nie paruja,nie tak jak w tej cholernej astrze!!nawet w 4 osoby nie ma mowy o zaparowanych szybach.Cieplutkie powietrze leci dosłownie po chwili w zimieco mnie sie akurat podoba najbardziej:)
~tomek
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
Jak na razie żadnych problemów na początku wymieniłem chłodnice podobno się utleniła i już od trzech lat nie napełniałem klimy a chodzi super i bardzo wydajnie, ogrzewanie bardzo szybko działa duży plus !
~Aria
Hatchback 1.3 i 84KM 62kW
Miałam samochód bez klimatyzacji więc nie wiem jak z chłodzeniem, za to ogrzewanie pierwsza klasa - nawet przy 30st mrozach po 10 minutach jazdy w samochodzie robi się bardzo ciepło i przytulnie.

Usterki Hyundai Accent I

Hyundai Accent I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~berQ
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
Szybko sie nagrzewa a w gorace dni klima dziala bez zarzutu no i po raz pierwszy mam auto w ktorym jak ustawie chlodny nawiew to chlodne powietrze leci a nie cieple...
Hyundai Accent I Hatchback