Lista ocen Hyundai Accent II Hatchback (70) - Silnik

Na liście zabraknie 54 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~szczepan
Hatchback 1.3 i 12V GL 86KM 63kW
Jeśli chodzi o moc no to trochę mało ale za to bezawaryjny... tanie części (kpl. rozrządu 150zł) do oleju zaglądam raz na 3/4 tys. km i w zależności od stylu jazdy trzeba dolać ze 3 setki jak pałowany lub nie jak delikatnie jeżdżony... w aucie jest założona instalacja gazowa sekwencyjna od 9 lat.... zrobione na niej już ze 150 tyś km. i silnik nie wykazuje nadmiernego zużycia... w dodatku to spalanie.... maksymalnie udało mi sie nim spalić 11...
~uptkz@lykamspam.pl
Hatchback 1.3 i 12V 75KM 55kW
Silnik jest chyba najlepszym elementem w tym samochodzie. Nie wiem ile ma wspolnego z poprzednia konstrukcja Mitsubishi, ktory byl montowany do pewnego momentu w tych autach ale malo pali ok. 5.5l Pb95/ 7,5l LPG na trasie i jest zaskakujaco zrywny jak na ta pojemnosc. Niestety mimo niskiego przebiegu-120 tys. km juz bierze ok. 1l oleju/ 3000km. Nie mam go od nowosci wiec nie wiem czemu to zawdzieczac. Byc zawalil cos poprzedni wlasciciel.
~jwp1435@onet.eu
Hatchback 1.3 i 12V GL 86KM 63kW
silniczek pracuje bardzo fajnie i to w dodatku na gazie dlatego dałem 5 :) hoć jak z rana go odpalam w chłodne i wilgotne poranki to przez chwile stukaja w silniku tak zwane szklanki Byłem u mechanika i kazał mi to zostawić w spokoju ,powiedział żebym sobie poszukał innych zmartwień. nic groźnego ale czasem z rana drażni ucho.w popszednim hyundai-u (c-coupe super auto:)) też tak miałem i nic sie nie działo.
~Moose
Hatchback 1.3 i 12V GL 86KM 63kW
Bardzo duża moc jak na 1.3 co czuć. dzięki temu wyprzedzanie nie jest straszne. Żadnych awarji w drodze jedyne co trzeba czasem wymienić to elementy elektroniki silnika jak przepływomierz masowy powietrza czy sonda lambda, a wymienić trzeba bo spalanie rośnie a konie zdychają. jedynym mankamentem w moim samochodzie jest sączący się olej który czasem kapnie na kolektor wydechowy i śmierdzi w kabinie.
~gostek
Hatchback 1.3 i 12V GL 86KM 63kW
silnik bardzo zwawy od swiatel nie ma problemu z golfem2 (1,6 75)mimo mniejszej pojemnosci.zdolalem nim jechac 190 lecz predkoscia podrozną jest do 150-160 kultura silnika jest dobra lecz z powodu braku wyciszenia we wnetrzu jest raczej nie za cicho.jazda akcentem po miescie jest wrecz przyjemnoscia silnik pracuje od 1,900rpm
~sauron11@yahoo.com
Hatchback 1.5 i 12V GLS 88KM 65kW
Byłem mile zaskoczony. Ponad dwa razy więcej mocy niż Seicento, niezłe przyspieszenie, nie trzeba wiele wachlować biegami, dobra elastyczność silnika (wersja 90 KM, 130 Nm) i możliwość oszczędności paliwa przez hamowanie silnikiem przy dojeżdżaniu do świateł - ten silnik lubi być hamulcem postojowym :).
~KrwawyR
Hatchback 1.3 i 12V 75KM 55kW
Silnik dość dynamiczny do jazdy po mieście - w zupełności wystarczy. W przypadku wyjazdu na trasę od 90km/h robi się głośny, a powyżej 80km/g słabo przyśpiesza. W trasie prędkość bezpieczna tym samochodem to wdg. mnie 110km/h. Pali bardzo mało oleju i ma nawet przyjemny dźwięk.
~hyundaiowiec
Hatchback 1.3 i 12V GL 86KM 63kW
silnik jest super i nie super zarazem. chodzi wszystko jak przyczółka na lpg działa od 60 tysi i nic.... bardzo mało pali, graty śmieszne pieniądze kosztują. ale jak sie załadują 4 os to już chodzi jak bąk... dobrany idealnie pod mase auto+2os.
~przemek
Hatchback 1.3 i 12V 75KM 55kW
Japonski silnik wykonany w korei. Stara jednostka z 3 zaworami na cylinder. Lubi wysokie obroty co obajwia sie nieprzyjemnym halasem w aucie :(. Przy przebiegu ponad 160 tys wciaz w dobrym stanie z minimalnym zużyciem oleju
Dziennik kosztów dla Hyundai Accent II Hatchback
7,3
8,8
~accent
Hatchback 1.5 CRDi 82KM 60kW
Silnik spisuje się dobrze, 80 koni to niedużo, ale auto dobrze przyspiesza od niskich obrotów. Były problemy z wtryskiwaczami, ale to raczej wina poprzedniego właściciela, który lał do baku byle co, i nie dbał o samochód.
Hyundai Accent II Hatchback