Lista ocen Hyundai Atos I (113) - Całokształt

Na liście zabraknie 75 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~robert stalowa wola
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
mój ATOSIK jest super kocham go bardziej niż moją drugą żonę jest piękny zadbany i wychuchany i zawsze CZYSTY!!!!!!!!
~Michał
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Mając do wyboru inne auta w tym przedziale cenowym, bez mrugnięcia okiem stawiam na Atosa (i to nie tylko ze względu na sentyment)
~użytkownik
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Przestrzeń-super, ogólnie dobrze, kłopoty ze sprzęgłem (przy mocniejszym wciśnięciu pedału gazu sprzęgło potrafi się ślizgać)
~atosfan
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
co tu gada, na tak cene jest to super samochodzik, kto chce znalezc dziure w calym bedzie czepiac sie tez volvo:)
~Krzych k.mira@interhandler.pl
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Nowoczesny silnik, spory - jak na gabaryty auta- bagażnik, niskie koszty eksploatacji. Jednym słowem godny polecenia.
~Krzysztof S. krzych11@poland.com
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Bardzo zacne auto, bezproblemowe, tanie w użytkowaniu, w miarę wygodne, dość duży bagażnik jak na takie małe gabaryty.
~Agata
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
raczej miejskie autko. przestronne z atrakcyjnym bagażnikiem jak na tej klasy samochód. bardzo dobry lakier, felgi.
~andygoleniow
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Ogólnie polecam autko dla pań i początkujących kierowców. Ewentualnie jako drugie auto w domu, do miasta itp
~mikael
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
5 lat z tym autkiem, tysiące kilometrów i zero awarii, dla mnie to ideał w który wcześniej nie wierzyłem :)
~Anna.Andy@interia.pl
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
autko do spokojnej jazdy,plastiki latem mocno skrzypią.Ogólnie niezawodne Brzydkie kaczątko