Lista ocen Hyundai Atos I (113) - Całokształt

Na liście zabraknie 75 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~qrecky
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Samochodzik bardzo dobry, typowe autko miejskie na trasie zubożały komfort daje się we znaki i jazda dalej niż 200 km jest już uciążliwa co do ekonomii jest super pali malutko w granicach od 4,5l. - 5,5l. paliwa dosyć przestronny jak na małe autko. Ogólnie zasługuje na 4-
~Maciej Burakowski maciej.burakowski@onet.eu
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Podoba mi się, jest słabo wyposażony (przynamniej mój), ale jeżeli ktoś nie ma dużych wymagań, to może być. Idealny do miasta, dynamiczny. Ma twarde jak kamień plastiki, to chyba największa wada, ale za te pieniądze nie znalałbym lepszego auta. Całkiem spory bagażnik, no i 5 drzwi.
~Maciej Burakowski maciej.burakowski@onet.eu
~asmen5@wp.pl
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Jestem naprawdę zadowolony z tego małego, choć pojemnego autka, może być jako bagażówka, - zwinny, zwrotny, zrywny i niezawodny, szkoda że te plastiki kiepskie, sam założyłem tapicerkę na drzwiach i na pulpicie. Brakuje komfortowego wykończenia, ale co można wymagać za taką kasę.
~nulusek@op.pl
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Gdyby nie usterki to powiedziałbym że autko jest dobre, a nawet bardzo dobre, mogło by być trochę więcej miejsca dla kierowcy. Dla 2 osób jest to autko bardzo dobre, a po złożeniu tylniej kanapy można nim przewieźć sporo bagażu. Polecam szczególnie do zatłoczonych miast.
~skorupa1@o2.pl
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Skrzpienie wszystkich drzwi.Ścierają się wałeczki po których chodzi ogranicznik. Uwaga nie smarować -pogarsza sprawe. Przy odrobinie chęci samemu mozna wymienić jednak trzeba kombinować skąd je wziąść poza salonem, bo tam pewnie zechcą sprzedać cały ogranicznik. Reszta b.dobra
~paruch@go2.pl
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Autko świetne do miasta i ew. w trasę dla 2 osób. Niedrogie w utrzymaniu. W miarę pojemne. Daje dużo przyjemności z faktu posiadania. Niestety nie jest całkowicie bezawaryjne, ale jedną awarię po 3 latach można wybaczyć :) zapraszam na moją stronkę www.atos.prv.pl
~marcinm28@wp.pl
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
To już mój drugi Atos, leję benzynę, jeżdżę od przeglądu do przeglądu bez żadnych problemów. Jedyny mankament to słabe opony, słaba guma wycieraczek i pasków napędowych, które musiałem wymieniać częściej niż przewiduje książka serwisowa. Dużo też traci na wartości.
~Jan_z_warszawy@buziaczek.pl
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Atos spełnił swoje zadanie dla rodziny z dwójką dzieci o przeciętnych dochodach. Ekonomiczny wygodny bagażnik 200 litrów pozwolił nawet na długie wyjazdy z namiotem po całej Europie. Po złożeniu siedzeń nawt można przewieżć spory bagaż.

Usterki Hyundai Atos I

Hyundai Atos I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~marek
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Poszukiwałem drugiego samochodu, nie do jazdy, ale do stania w korkach i parkowania. W tej roli bardzo dobry. Samochód jest bardzo wygodny w środku, dobry również na trasę, problemem jest tylko zbyt twarde zawieszenie. Nie interesują się nim złodzieje.