Lista ocen Hyundai Atos I (113) - Całokształt

Na liście zabraknie 75 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jaś fasola
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Na uwagę zasługuje dobry, ekonomiczny silnik i duża przestronność wnętrza. Dużym minusem jest niezawodność (czyt. zawodność) oraz koszty eksploatacji (słabe warunki gwarancji (brak asistance). drogie częsci zamienne oraz utrata na wartości
~caban@po.onet.pl
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Jestem bardzo zadowolony. Bardzo dynamiczny silnik. Nie mam kopleksów przy startach na światłach i w mieście muszę uważać na przekraczanie prędkości. 3 letnia gwarancja i przeglądy co 15 kkm. Bagażnik duży i dzielone składane siedzenia. Polecam
~Mariusz (mariuszt@alma.waw.pl)
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Dobry samochodzik służbowy do jazdy po mieście, w trasę powyżej 100km nie polecam. Po złożeniu tylnego siedzenia można przewozić duże ale niezbyt ciężkie przedmioty. Wywiązywaniu się producenta z obowiązków gwarancyjnych nie można nic zarzucić.
~Kuba
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Jak na cenę samochód bardzo dobrze się spisuje. Idealny do jazdy w mieście, zwinny, dynamiczny, niewielkie gabaryty pozwalają dobrze radzić sobie w korku i parkować bez większych problemów. Jest kilka mankamentów ale ogólnie polecam.
~slodekp@poczta.onet.pl
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Atos jest wygodnym autem do jazdy miejskiej, wypadów rodzinnych za miasto czy na wczasy, pomocnym przy przeprowadzkach, swobodnie wygodny dla 5 osób, ekonomicznym, i dużo ładniejszym od aut podobnych sylwetkowo i gabarytowo.
~wojtekcs
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Autko super, polecam. Przejechalem 160kkm i co prawda byl problem z uszczelka pod glowica (gdzies przy 112k), ale jak na 160k to raz mozna wymiecic uszczelke. Autko smiga na gazie i pali okolo 7 litrow
~Grzegorz -Kraków
Hatchback 1.0 i 58KM 43kW
Nie można wymagać nic więcej od takigo auta,właściwie co tydzień wyjeżdżam nim na narty,byłem nim latem 3 razy na lodowcu,przejechałem latem Polskę,Czechy,Słowację,Austrię w 3-4 osoby było OK!
~mechanik
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
samochód jednak godny polecenia w tej klasie i cenie jak i jego wyposażeniu i ekonomiczność co ma dziś kolosalne znaczenie.porównałby go wręcz z tojotom yaris wcale jej nie ustępuje.
~Woman
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Wystawiam ocenę 4 - nie jest to limuzyna, ale ekonomiczny, sprawny samochód do miejskiej jazdy. W trasie nie polecam - nie czuję się bezpiecznie, nie ma żadnych *** w testach bezpieczeństwa.
Dziennik kosztów dla Hyundai Atos I
7,2
~bkopka@teleton.com.pl
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Spodziewałem się gorszego pojazdu zwarzywszy na cenę. Jestem z niego b. zadowolony. Jedyna co mnie przeraża to powrót do opon letnich Kumho ( masakra =- ktos powiniem pójśc do pudła za ten produkt)