Lista ocen Hyundai Atos I (113) - Całokształt

Na liście zabraknie 75 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kianek
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
nie za piekny ale przy takiej niezawodnosci nie wygląd sie liczy, w pewnym programie oglądaem jakies 2lata temu ze silnik zadziwil konstruktorów, niemogli uwierzyc co osiągneli
~michorowski@onet.eu
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
"Samochodzik" sprawny, dobry szczególnie dla ludzi starszych, łatwość wsiadania i wysiadania. W mieście wygodny i praktyczny. Na dłuższe trasy jest zbyt "miastowy"
~Janusz / jasiekg1@poczta.onet.pl
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Poważny feler: przy dużej wilgotności nie odpala, podobnie po wjechaniu w wodę ze sporą prędkością - gaśnie Fabryczne opony - tragedia Samochodzik bardzo fajny do jazdy miejskiej.
~mada
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
po przejechaniu 17tys. wymienione mam: jednostke centralna, tarcze hamulcowe, trzykrotnie naprawiany układ wspomagania kierownicy i skrzynia biegów + tysiące dupereli
~MaciejS; Prime@interia.pl
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Naadal jestem bardzo zadowolony z dokonanego wyboru. Co prawda w ciągu roku pojawiło się kilka nowych modeli na rynku, ale za tą cenę nie miałbym dużego wyboru.
~best_group_leasing@poczta.onet.pl
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
super auto dla wszystkich nie tylko do miasta. Zrywne i oszczędne auto. W swojej klasie najleprze na poj 999 ccm 58 KM to naprawdę sukces zwłaszcza że z silnikiem się nic nie dzieje
~Zyrol81
Hatchback 1.0 i 58KM 43kW
Fantastyczne i niezawodne auto. Bardzo wygodne mimo gabarytów. Niestety bagażnik i ilość miejsca na tylnej kanapie praktycznie nie istnieje.
~Dzager
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Bardzo wygodny samochód do jazdy miejskiej, troszkę gorszy na trasę, ale można pokonać nim znaczne odległośći. Bardzo wytrzymały ( dużo jeździ z przyczepką)
~Jacky
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Mimo malych niedociągnieć jestem bardzo zadowolony z samochodu,choć znajomi przestrzegali mnie przed marką Hyndai.Nastepny samochód też będzie tej marki.

Usterki Hyundai Atos I

Hyundai Atos I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~atosik
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Kiepski samochód, drogi w eksploatacji, fatalny w prowadzeniu, nieporozumienie na 4 kołach. Lepiej kupić fiat uno, Vw polo, matiza lub każdy inny samochód