Lista ocen Hyundai Atos I 1.0 i 56KM 41kW 1997-2001 (87) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 92 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~paruch@go2.pl
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Zwaszywszy na gabaryty i klasę auta należy się 4, ale generalnie to jest twardawy i nieco nim telepie. Prowadzi się dość pewnie ale tylko poniżej 120 i nie jest to oczywiście auto do jazd sportowych...
~Michał
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Troche zbytnio czuły na nierówności, szczególnie jest to nieprzyjemne dla pasażerów siedzących z tyłu. Łożyska... ale to ponoć bolączka wszystkich samochodów tej klasy.
~RobertP rpyzel@gazeta.BezSpamu.pl
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Twardo resorowany, to dobrze bo pomimo swej wysokości dobrze znosi boczne podmuchy, ale obniża komfort jazdy. Bardzo zwrotny. Hamulce ekstra, bardzo ostre (bez ABS mam)
~atosik
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
koszmar, porażka- podskakuje na każdej nirówności jak piłeczka, niebezpieczny na zakrętach, przechyla się, bardzo wrażliwy na podmuchy wiatru. Tym trudno jeździć po naszych drogach.
~rafalB
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Twarde i raczej niespecjalne (szybko traci zbieznosc) , kosztowalo mnie pare opon Kumo (nie zaluje). Lozysko kol przednich - kosztowalo mnie tarcze (nie orginalne sa lepsze).
~bromba
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
nie przaszkadzają mi małe opony, dobrze radzi sobie na nierównościach, ze względu na nisko zawieszony przód trzeba uważać przy wjeździe na wysokie krawężniki
~Tomasz
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Podczas jazdy bardzo podatny na boczne wiatry. Słaba amortyzacja przy nierównej nawierzchni. Przy pokonywaniu zakrętów dość niestabilny.
~wampum
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Autko ze wspomaganiem idealnie się prowadzi w mieście. Zwinne, sprytne i pewne w kierowaniu...zdecydowanie jedna z najepszych zalet Atosa...
~dybkowa@wp.pl
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
dość twardo zawieszony samochód, więc na wyboistych polskich drogach czuć każdą dziurę, duża wysokość samochodu powoduje jego wychylanie na ciasnych zakrętach
Dziennik kosztów dla Hyundai Atos I 1.0 i 56KM 41kW
~chefren@poczta.fm
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Wyjątkowo wrażliwy i niedokładny. Wyłapie najmniejszy kamyk. Hałaśliwe zawieszenie wybije wszystkie plomby w zębach. Koła malutkie jak w maluchu i to dlatego.