Lista ocen Hyundai Elantra III Hatchback (13) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~lukiiii87
Hatchback 1.6 107KM 79kW
NIE ODNOTOWAŁEM ŻADNEJ POWAŻNEJ STERKI. Z NAPRAW JAKIE DOKONYWAŁEM: WYMIANA ŁĄCZNIKÓW STABILIZATORA PO 100000KM I WACHACZY, WYMAINA MODUŁU STEROWANIA KLIMATYZACJI, WYMANIA TŁUMIKA + PLECIONKA.
~Mietek
Hatchback 1.6 107KM 79kW
Dotychczas po 10 tkm żadnych usterek i oby tak zostało ,bo nadal przekonuję się do tego samochodu ,który zastąpił poprzednie VW Golfy , z którymi nie miałem większych problemów.
~Przemo
Hatchback 1.6 107KM 79kW
Zbyt krótko ( raptem 3 miesiące ) posiadam Elantre żeby się obiektywnie wypowiadać na tą chwile jet w porządku
~pterodaktyl
Hatchback 1.6 107KM 79kW
Uwaga na hamulce - trzeba o nie dbać, zwłaszcza o ręczny, bo lubi sie zapiekać. na szczęście zacisk nie kosztuje fortuny.
~Ping-Pong
Hatchback 1.6 107KM 79kW
Póki co cisza, prostota konstrukcji daje nadzieję, że nic nie trzaśnie, a jak trzaśnie to tanio.
~Arek
Hatchback 1.6 107KM 79kW
Ruda zjadla tlumik srodkowy, trzeba bylo spawac. Siateczka pod kolektorem rowniez. Drobny wyciek oleju.
~Mariusz
Hatchback 2.0 141KM 104kW
Jak dotąd nic się nie stało poważnego a nie oszczędzam go. Robi codziennie prawie 100 km.
~Mariusz
Hatchback 2.0 141KM 104kW
~endrju
Hatchback 1.6 107KM 79kW
brak, raz wyświetlił mie się kontrolka check engine (pomogła wymiana kabli WN i swiec)
~RaulC
Hatchback 1.6 107KM 79kW
Właściwie poważnych usterek, które unieruchomiłyby mi auto nie miałem
Hyundai Elantra III Hatchback