Lista ocen Hyundai Elantra III Hatchback (18) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pterodaktyl
Hatchback 1.6 107KM 79kW
Skrzynia biegów to jeden z elementów, które są dopracowane w Elantrze. Biegi wchodzą leciutko i bez zgrzytów i haczenia. Jedynie wsteczny czasem nie wskakuje od razu, ale bez przesady - puszczasz sprzęgło i za drugim razem jest już zawsze oki.
~Mariusz
Hatchback 2.0 141KM 104kW
Synchronizacja mogłaby być nieco lepsza. Brakuje 6 biegu ale nie ma tragedii. Wsteczny wchodzi czasami opornie ale ten typ już tak ma.
~Mariusz
Hatchback 2.0 141KM 104kW
~Przemo
Hatchback 1.6 107KM 79kW
Precyzyjna zmiana biegów , bez szarpania i mocowania się z lewarkiem , biegi wchodzą bardzo lekko i bardzo pewnie
~Mietek
Hatchback 1.6 107KM 79kW
Biegi wchodzę bez najmniejszych problemów - choć z opinii wiem ,że potrafi haczyć wsteczny .U mnie na razie idealnie.
~Ping-Pong
Hatchback 1.6 107KM 79kW
Biegi wchodzą płynnie, miękko, precyzyjnie. Zero problemów, można zmieniać 2 palcami.
~Daro
Hatchback 1.6 107KM 79kW
Skrzynia działa bez zarzutu, biegi wchodzą płynnie nie ma zjawiska haczenia na żadnym biegu.
~lukiiii87
Hatchback 1.6 107KM 79kW
BRAK ZASTRZEŻEŃ SKRZYNIA SPRAWUJE SIĘ BARDZO DOBRZE. BIEGI WCHODZĄ INTUICYJNIE I TAM GDZIE POWINNY.
~Skeet
Hatchback 1.6 107KM 79kW
Chyba trochę za krótkie biegi (w mieście trzeba się "nawachlować". Poza tym dziwne "chaczenie" 4.
~zxcv
Hatchback 1.6 107KM 79kW
najgorsza skrzynia jaką miałem . Dotyczy biegu 2 i wstecznego.
Hyundai Elantra III Hatchback