Lista ocen Hyundai Getz 1.3 MPI 82KM 60kW 2002-2008 (114) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 104 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Stimo
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Nic narazie nie można powiedzieć. Kupowany był ze względu na wysoką niezawodność marki podawaną przez zachodnie testy.
~wujek Plotluś
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Konkurenci mają drożej, a hyundai nie powinien mieć kompleksów (zwłaszca w porównaniu ze skodą, czy fiatem)
~Tomasz
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Za te pieniadze(34.000PLN) mozna sobie coś fajnego kilkuletniego nabyć z full wyposażeniem, no ale jak kto woli!!!
~Danka,Warszawa
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
dla mnie jakość i cena (za używany) 8000 - 12000 w rocznikach starszych jest na prawdę dobra,polecam
~Paweł
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Ogólnie go lubię. Ma swoje wady ale za te pieniądze 5 lat temu nie widziałem lepszego.
~Wojtek
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Dobre auto za rozsądną cenę. W tej cenie ( ok. 40tyś PLN) nie znalazłem lepszego auta u konkurencji.
~Skoczek1
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Auto jest w mychę. Ma duszę i to coś za co go lubimy. Wygodę, kształt, niezawodność.
~Slomcia
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Najtanszy samochod to nie jest, ale na razie sie sprawdza zarowno w miescie jak i w trasie
~Igor
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
za 38 tys auto z klima, el. szyby itd z silnikiem prawie 100KM to naprawdę dobry przelicznik.

Usterki Hyundai Getz

Hyundai Getz – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~kuzak
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Gdy kupowałem auto nie miało konkurencji na rynku. Za podobne pieniądze mogłem mieć Pandę, Matiza, Aygo.