Lista ocen Hyundai Getz 1.3 MPI 82KM 60kW 2002-2008 (114) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 104 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~~WojtekB
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Za 37 600, samochód 5 drzwiowy, metalik, z pełną elektryką, gratisowym markowym radiem z CD, dywanikami i 2500 rabatem i gratisowym pakietem ubezpieczenia. Wszystko to przy, moim zdaniem, niezłej jakości.
~Maciek D.
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Gdy był kupowany w swoim przedziale cenowym nie miał konkurencji (z takim wyposażeniem). Ponieważ sprawuje siębez zarzutu, stosunek jakość/cena wypada dla niego bardzo pomyślnie.
~adam
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Wydaje mi się, że Hyundai powoli łapie wiatr w żagle. Kocham mojego Getza, jest krótko mówiąc... fajny. Bardziej mi się nawet podoba z wyglądu niż obła jak robal Yaris.
~komorfil
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Nowe auto za 35 tys. Wyposażenie relatywnie bardzo skromne (wspomaganie, el. szyby, 1 poduszka), ale znając Hundai ma szansę być po prostu niezawodne. A jeździ się fajnie.
~pepsiura
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Za te pieniadze z tym silnikiem i z takim wyposazeniem (wersja 5d Activ) ten samochod w 2004 roku nie mial konkurencji.
~rafie@poczta.onet.pl
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Kupowałem auto po 2 miesiącach wybierania - a segment jest obstawiony od Alfy po Volkswagena bardzo ciasno. Za te pieniądze nic naprawdę nic innego. I marka IMO jest godna zaufania.
~joachim20@poczta.gazeta.pl
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Świetna promocja rocznika 2004. Cena za samochód z klimatyzację, elektrycznymi szybami, wspomaganiem najlepsza na rynku. DO tego gwaracja na 3 lata bez limitu kilometrów.
~KiNtAmPo
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Gdy ja kupowałem Getza w 2005 to był najlepszy wobór, w 2006 Getzy jednak zdecydowanie podrożały. W moim przypadku to był najlepszy wybór jeśli chodzi o auta salonowe
~amare
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Nie ma teraz specjalnych powodów kupować Hyundaia w Polsce. Miejmy nadzieję, że potwierdzi się wzrastająca opinia o niezawodności tych aut, zauważona już na innych rynkach.
Dziennik kosztów dla Hyundai Getz 1.3 MPI 82KM 60kW
7,8
9,5
~agno
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Korzystając z promocji mozna kupić Getza bardzo korzystnie. Do tego warunki kredytowania i bubezpieczenia są niezłe ( co tez ma znaczenie).