Lista ocen Hyundai i30 I CW (76) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 84 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~koleś git
CW 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Ciężko znaleźć coś lepszego za tą cenę, z takim wyposażeniem i silnikiem. Za podobną kwotę można mieć np. Golfa z 80-konnym motorkiem i praktycznie zerowym wyposażeniem. A Hyundai oferuje za niewiele ponad 50 tysięcy kombi z zadowalającym silnikiem i wyposażeniem znacznie bogatszym niż oferuje konkurencja, przy czym jakościowo na pewno nie gorszym - a prawdopodobnie nawet lepszym, skoro w VW i Renault za bezawaryjność Golfa/Megane ręczą tylko...
~Betegie
CW 1.6 CRDi 90KM 66kW
Wg mnie bardzo dobra. Od jakości części po plastiki w środku samochodu, biorąc pod uwagę cenę, jest bardzo dobra. 180 tys. km i nic nie trzeszczy w kabinie, ani w zawieszeniu. Odnosi się wrażenie, że auto jest "zwarte", dobrze spasowane. Mimo przebiegu i wieku (blisko 9 lat), szczególnie po wymianie sprzęgła, jak skrzynia zaczęła płynnie chodzić, dalej odnosi się wrażenie, że jeżdżę jeśli nie nowym, to przynajmniej świeżym autem.
~Marian
CW 1.6 CRDi 90KM 66kW
I tu auto zyskuje. Nowy diesel,ESP klima full opcja dla kompaktu (jedynie brak tempomatu boli) do tego kombi za 60tyś. Nosz kurde poszedłem wtedy do Skody,a oni za taką Octavię chcą 86tyś jeszcze wtedy z 1.9tdi na pompowtryskach. O Astrze IV za ponad 90 i Focusie nawet nie wspomnę. Za tyle różnicy to ja jeszcze paliwa nie przejeździłem, a przepaści na taką kwotę w jakości nie ma. Fakt,jest gorzej wykonany,ale na 5tyś nie 30!
~Dżyszla
CW 1.4 DIHC CVVT 109KM 80kW
Myślę, że za tą cenę ma się najlepsze auto w tej kategorii. Gdyby tylko nie to spalanie... Ale trzeba było trochę ponegocjować w salonie. W sumie za niecałe 45000 dostałem dodatkowo przeciwmgłowe (to model przed FL przypominam), czujniki parkowania, których nie ma już w wersji po FL, komplet zimówek (to akurat narzucona akcja była przez centralę), dywaniki gumowe (chyba standard z dodatków od salonu) i radio centralnego zamka.
~maruda
CW 1.6 CRDi 115KM 85kW
Wynegocjowałem barrrdzo duży upust, moc gratisów łącznie z zimówkami, 2 lata serwisu gratis. W stosunku do konkurencji razem z promocjami wyszedłem ok. 12-15tys. taniej. Póki co nic się nie psuje i jestem bardzo zadowolony z tego samochodu. Jeździłem służbowo na długich dystansach 11 innymi samochodami tej klasy różnych marek (i30 1,4b też). Wybrałem i30
~tutturek
CW 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
i tu kategoria w której Hyundai mocno punktuje, wersja i30CW s silnikiem 1.6 w wersji Comfort z lakierem matalic i ESP kosztowało mnie równe 54000zł. Wyposażenie jest więcej niż wystarczające, nie trzeba dopłacać za kurtyny powietrzne, w tej cenie jak kupowałem nie było żadnego poważnego konkurenta (porównywalny ceed był 2-3tyś droższy)
~graf
CW 1.6 CRDi 115KM 85kW
Cena do wyposażenia na dziś jest atrakcyjna. Za esp które w i30cw w wersji comfort było w cenie w ceed musiałbym dopłacić 2000zł, do alarmu 1000zł, do klimy automatycznej 1000zł, do AC - 1700zł. i30 dodatkowo wysposażony jest w pełonowymiarowe koło zapasowe, ceed w dojazdówkę. Uprzedzony do koreańczyków zmieniłem o nich zdanie po jeździe próbnej.
~tygrys203@poczta.fm
CW 1.6 CRDi 90KM 66kW
No coz tu trzeba przyznac ze za te pieniadze w takim wysposazeniu nie dostanie sie auta "bardziej cenionych marek" samochodow na naszym rynku. Jak Hyundaj popracuje jeszcze nad kontrola jakosci i drobne niedorobki znikna (w koncu Polska to nie kraje 3 swiata) to powinien podbic rynek.
~beblok
CW 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Wersja comfort, bardzo bogato wyposazona kosztuje 60 klockow. Do tego dostalem lakier metalik, nawigacje SONY, pakiet ubezpieczenia, czujniki cofania i dywaniki. Nie zle :-) Troche zaluje ze nie kupilem z silnikiem 2.0 CRDi Jednak co dizelek to dizelek :-)
Dziennik kosztów dla Hyundai i30 I CW
6,2
~Borówa z Łodzi
CW 1.6 CRDi 90KM 66kW
Za te pieniądze tzn, 57 tysięcy nie ma auta, które mogło by konkurować z Hyundaiem. Mam wersje i30 CW 1.6 CRDI Comfort. Dostałem upust 8 tysięcy zł, lakier metalik, opony zimowe , dywaniki gumowe do wnętrza plus pakiet OC,NW i AC za 1700 zł.
Hyundai i30 I CW