Lista ocen Hyundai i30 I CW (91) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 69 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marian
CW 1.6 CRDi 90KM 66kW
Sól zeżarła kostkę łączącą przewody otwierania bagażnika w klapie,przez co sama się otwierała w czasie jazdy. Zrobiłem sam,koszt 0zł,czas pracy 15min. Żarówki zaczęły się przepalać co kilka tyś kilometrów. Założyłem LED-y,od 3 lat nie zmieniałem żarówek.
~MIRAS
CW 1.4 DIHC CVVT 109KM 80kW
Moja trzyletnia córka otwiera drzwi ,klamka zostaje jej w ręce,żona otwiera drzwi to samo ja też plastik zatopiony idiotycznie w aluminium.Zabawki WADER to dla hyundaya niedostępny wzorzec i ta gwarancja którą można sobie .....
~krzyżowiec
CW 1.4 DIHC CVVT 109KM 80kW
Gdyby nie akcja serwisowa odbojników dałbym 5, ale po prostu miałem pecha akurat trafić na serię z czech ze źle sklejonymi odbojami, więc nie rzutuje to na wizerunek Hyundaia, tym bardziej że sami zadzwonili i mnie zaprosili:)
~tygrys203@poczta.fm
CW 1.6 CRDi 90KM 66kW
po przebiegu ok 1000 km wymiana rolki napinajacej od paska osprzetu silnika (miala bicia na boki), a teraz zgloszona wada lakieru na dachu czekam na decyzje. Jednakze nie dyskwalfikuje to samochodu z Fabia mialem wieksze przejscia.
~Posiadacz Hyundaia i30
CW 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
O dziwo w tym przypadku drobnych awarii w zasadzie nie doświadczyłem. Elektryka działała bez szwanku. Może ciut zbyt często przepalają się żarówki H7 (gdzieś raz na rok), ale to jakoś idzie przeboleć.
~Tomek
CW 1.6 CRDi 90KM 66kW
Awaryjne amortyzatory, tzn w zimę coś się odkleiło i poważnie mnie denerwuje. SERWIS NIE MA ZAMIARU ZAMIENIĆ ZEPSUTE ELEMENTY NA NOWE, chcą kleić. Podobnie jak szewc stare buty! Po co jest gwarancja?
~tomnow 2720
CW 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
trochę śmierdzi sprzęgło, przy wjeżdżaniu na półsprzęgle na krawężnik, oczepiła się jakaś gąbka pod chłodnicą - jadę do serwisu, coś \"świergoli\" w desce rozdzielczej przy ok 2,5 - 3,0 tys obrotów
~drajwer
CW 1.4 DIHC CVVT 109KM 80kW
Przepalające się czasami nawet co 15 tys. kilometrów żarówki H7, parę razy zawiesiło mi się radio grające z pendrive'a (trzeba było zgasić i uruchomić silnik).
~Wc
CW 1.6 CRDi 90KM 66kW
Z powodu wad konstrukcyjnych ,zwłaszcza w czeskich egzemplarzach, żarówki h7 trzeba wymieniać nawet co 30-kilka dni. Ale przy tak niskich osztach utrzymania można to przeboleć
~mrozwit
CW 1.6 CRDi 90KM 66kW
Skrzypi kokpit, głośna praca zawieszenia, skrzypienie klocków hamulcowych podczas hamowania (wymiana na gwarancji), często przepalają się żarówki świateł mijania
Hyundai i30 I CW