Lista ocen Hyundai i30 I CW 1.6 CRDi 90KM 66kW 2008-2010 (17) - Ergonomia

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Betegie
CW 1.6 CRDi 90KM 66kW
Schowki na swoim miejscu (choć nie ma ich tyle co w francuzach), na dodatek dalej chodzą cicho i płynnie, nic nie trzeszczy. Zegary czytelne, obsługa radia intuicyjna - po kilku minutach bez problemu do opanowania. Wszystko wygodnie i w zasięgu ręki dla kierowcy. To nie lofty, żeby mówić o dużych przestrzeniach, ale jak na ekonomiczne kombi miejsca jest wystarczająco, na pewno nie ma się klaustrofobicznego odczucia jak w focusie mk3.
~Borówa z Łodzi
CW 1.6 CRDi 90KM 66kW
Jedynie przycisk od komputera pokładowego umiejscowiony beznadziejnie. Czy nie mogło być tak, jak w innych autach tzn. w prawej dźwigni przy kierownicy, tu gdzie włączamy wycieraczki ? Przecież to takie proste a Hyundai z uporem maniaka umiejscawia ten przycisk w desce rozdzielczej i jeśli chcemy skorzystać z komputera to przewlekamy rękę przez kierownice i przełącznik wycieraczek.
~Tomek
CW 1.6 CRDi 90KM 66kW
Wszystko jest tam gdzie powinno być. W moim autku nie ma podłokietnika, a by się przydał. Jest gdzie postawić napój itd, położyć nieduże zabawki dla dziecka. W porównaniu do Cordoby ideał. Przełączniki znajdują się we właściwych miejscach, no może poza komputerem pokładowym.
~piotr_targoński
CW 1.6 CRDi 90KM 66kW
Wszystko w zasięgu ręki. Obsługa intuicyjna, ale też za wiele opcji w nim nie ma - ot po prostu to co trzeba. Bardzo przydatną rzeczą jest chłodzony schowek po stronie pasażera.
~Wc
CW 1.6 CRDi 90KM 66kW
Bagażnik mógłby być ciut większy,ale do codziennej jazdy i nawet bardzo dużych zakupów wystarcza. Za to bardzo duży plus za sporo miejsca z przodu i na tylnej kanapie.
~Marian
CW 1.6 CRDi 90KM 66kW
Wszystko tam gdzie trzeba,od razu wiadomo co do czego. Wsiadając do Opla trzeba się zastanowić co wcisnąć. Tutaj wystarczy spojrzeć.
~ljd@onet.eu
CW 1.6 CRDi 90KM 66kW
Wszystko jest na swoim miejscu, pod ręką, nie trzeba gdzieś specjalnie daleko sięgać, jestem bardzo zadowolony.
~piejar@poczta.onet.pl
CW 1.6 CRDi 90KM 66kW
Schowki, mimo że jest ich sporo, brakuje mi np otwartego schowka w środkowej konsoli np na komórkę
~dexth
CW 1.6 CRDi 90KM 66kW
W mojej wersji nie mam stopniowej regulacji podświetlenia zegarów.
~Kalol1991
Jak na swój wiek i klasę oceniam na 4,5