Lista ocen Hyundai i30 III Hatchback (14) - Ergonomia

Na liście zabraknie 22 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Grzegorz
Hatchback 1.4 T-GDI 140KM 103kW
Tutaj największy plus, wszystko na swoim miejscu, niesamowita elegancja i ergonomia zarówno anatomiczna jak i użytkowa. Wszystko jest pod ręką, świetne rozplanowanie wszystkich przycisków. W dzisiejszych czasach producenci wszystkie funkcje sterowania samochodu ukrywają w wyświetlaczach cyfrowych. Brawo dla Hiundaia, bo sterowanie klimatyzacją jest tutaj na osobnym panelu pod wyświetlaczem elektronicznym - jest to najlepsze rozwiązanie, bo...
~fracz
Hatchback 1.4 MPI 100KM 74kW
Bardzo wygodnie się podróżuje. Fotele są wygodne, cupholdery w intuicyjnym miejscu. Złącze USB + Android Auto - rewelacja - normalna nawigacja na ekranie samochodowym. 2x złącza zapaliczki można by wymienić na 2x USB, ale i tak jest w porządku (jedno łącze nawet jest opisane wytrzymałością 180W). Złącze zapalniczki jest też w bagażniku. Wygodne schowki. Wygodne przyciski na kierownicy oraz na konsoli. Kamera cofania rewelacja. Brakuje czujnika...
~Marcin
Hatchback 1.4 MPI 100KM 74kW
Bardzo wysoki komfort, i wygoda podczas prowadzenia samochodu! Dzięki fotelowi kierowcy z regulowanym podparciem lędźwiowym nie bolą plecy ani kark, nawet podczas dłuższej trasy. Rozmieszczenie wszelkich przycisków i przełączników oraz ich widoczność także jest bez zarzutu. Widać, że przemyślano te kwestie. Mnie mojego Hyundaia prowadzi się naprawdę bardzo przyjemnie!
~Tomek
Hatchback 1.0 T-GDI 120KM 88kW
Jest bardzo dobrze. Wsiadasz i od razu wiesz co gdzie jest. W moim konkretnym modelu jest podłokietnik centralny nie regulowany przód-tył. Jestem niski i dla mnie jest to za daleko z tyłu. wiem że są wersje które posiadają taką regulację, to może w nich było by lepiej. Wygodne, dobrze zaprojektowane uchwyty na kubki.
~Mariusz
Hatchback 1.4 T-GDI 140KM 103kW
Na tle nowych aut z tabletami do obsługi wszystkiego - rewelacja, mamy przycisk do obsługi wszystkiego, nie musimy czekać na mrozie aż ekran się obudzi żeby uruchomić ogrzewanie. Wszystkie przełączniki znajdują się tam gdzie ich miejsce.
~Kaczorek
Hatchback 1.4 T-GDI 140KM 103kW
Wszystko pod ręką, fotele wygodne, dużo schowków, bagażnik ustawny (jak na tę klasę samochodu).
~h_i30
Hatchback 1.6 CRDI DPF 110KM 81kW
Wszystko na swoim miejscu. Przyciski oraz jakość materiałów na odpowiednim poziomie.
~Jakub
Hatchback 1.4 MPI 100KM 74kW
Wszystko na miejscu, czytelne i łatwe w obsłudze bardzo wygodny zestaw do telefonu.
~Tomasz
Hatchback 1.4 MPI 100KM 74kW
Wszystko na swoim miejscu. Niczego nie brakuje.
~Go
Hatchback 1.4 MPI 100KM 74kW
Lubie minimal, wszystko" pod ręką " Prosty i intuicyjny.
Hyundai i30 III Hatchback