Oceny Hyundai i30 III Hatchback

Oceny Hyundai i30 III Hatchback – wybierz silnik

Najnowsze oceny Hyundai i30 III Hatchback

~Nanuś
Hyundai i30 III
Auto ma dwa obliczy przy spokojniej jeździe jest fajnie i miło jak się jedzie, natomiast jak chcemy depnąć to już jest słabo. Do miasta spoko poleciłbym, i dla pyrkających sobie w trasie 90 km/h też ok, natomiast jak ktoś jeździ w trasy i dynamicznie lub szybko i agresywnie to odradzam ze względu na słabą przyczepność i za małą moc, pod względem przyczepności focus jest milion razy lepszy co nie jest bez znaczenia nawet dla pyrkających przy...
Hyundai i30 III
To jest SUPER auto w kategorii cena do jakości i wyposażenia. Przyjemnie się jeździ, wygodny i sporo miejsca nawet z tyłu. Tyle fajnych rozwiązań w wersji podstawowej, miałem nawet regulację odcinka lędźwiowego. Automatyczne światła.
2,6
~Daniel
Hyundai i30 III
Jakość wykonania to masakra silniki który się dusi i ASO nie potrafi rozwiązać problemu potwierdzone już w kilku samochodach, sami możecie sprawdzić opisane w sekcji silnik, przy hamowaniu ze 190 do 100 pokrzywiły się tarcze hamulcowe lol kpina, wycieraczki nie zbierają powyżej 160
2,6
~Daniel
Dziennik kosztów dla Hyundai i30 III Hatchback
6,9
8,6
~Mariusz
Hyundai i30 III
Samochód posiadam od nowości i gdyby nie był by to leasing pewnie nasze drogi by się rozeszły. Wygląd też robi dobrą robotę, ale nie rekompensuje wszystkiego.Wiem że za ok 80 tysięcy nie można oczekiwać zbyt wiele, jednak elementy które mnie drażnią przy tym przebiegu są wkurzające . Może trafił mi się trefny samochód , ale to tylko zniechęciło mnie do tej marki
~fracz
Hyundai i30 III
Bardzo przyjemny w prowadzeniu samochód. Trzyma się drogi jak przyklejony. Wyposażenie wewnątrz rewelacyjne (Go!Plus). Nie zwraca uwagi na drodze, a mimo wszystko jak podchodzę na parkingu to się uśmiecham.
~Tomasz
Hyundai i30 III
Jeździłem wcześniej dieslem i powiem tak: Zastanawiałem się pomiędzy Toyotą Auris 1,33, a Hyundai i30. Przed jazdą Toyota była faworytem, ale zdanie zmieniłem po. I30 Lepiej przyspiesza, jest cichsza w środku i lepiej wykonana. Średnie spalanie po mieście to 6,3l/100. W trasie 5,3l/100, niekiedy mniej. Polecam wersję GO, droższa lecz lepiej wyposażona.
~Go
Hyundai i30 III
Auto mam od nowości .Wersja Go. Cena -jakośc zdecydowala o zakupie Pierwsze wrażenie -czyż by to miał być koreański samochód?! Producent Korea, zaprojektowany przez Niemca, składany w Czechach. Od wewnątrz i zewnętrzne kardynalnie różni się od poprzedniej generacji. Stylistyka przepadła do gustu (nie podobają się mi kanczaste bryły VaG-Skoda,Seat,VW) natomiast Auris po prostu bzydki.
Hyundai i30 III Hatchback