Lista ocen Hyundai Lantra I (49) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 91 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~zarzyckij@gmail.com
Sedan 1.5 86KM 63kW
Jaka cena, takie auto... W Lantre wlozylem wiecej pieniedzy niz ja kupilem (w 2004 roku za 8 tys zl). Czesci sa do niej tanie i dostepne. Najciezej mi bylo znalezc tuleje na tyl, praktycznie w calej Polsce ich nie bylo (co ja sie obdzwonilem to juz moje) dopiero na zamowienie z Korei moglem po roku wymienic tluczace tuleje. W aucie wymienialem bardzo regularnie wszystkie paski, filtry i oleje. Szkoda na to auto bylo mojej kasy, czasu a...
~arczi.86@tlen.pl
Sedan 1.5 86KM 63kW
ktoś tam napisał że lantra to auto nie godne uwagi że w tym przedziale cenowym kupi się coś wiele lepszego-życzę powodzenia bo albo ten ktoś nie ma zielonego pojęcia o motoryzacji albo chce zdenerwować użytkowników i niech sobie kupi poloneza albo malucha to pewnie będzie zadowolony. Osobiście nic nie mam do Daewoo ale jeśli ktoś porównuje Daewoo do bardzo szybko rozwijającej się światowej marki Hyundaia to jednak coś jest nie tak.
~zbrojek
Sedan 1.6 114KM 84kW
Jak na taki samochód to ceny nie są wysokie. Ja za mój samochód dałem 4tyś w maju 2005r. Samochód daje dobry komfort oraz dobre wyposażenie (elektryczne szyby i szyberdach regulacja kierownicy) POLECAM. Osoby mające jakies pytania lub poprostu chcące wymienić się opinią zapraszam do korespondencji: rzbrojewski@interia.pl lub na GG:3225966
~kostek
Sedan 1.8 128KM 94kW
Jest to chyba największa zaleta Lantry. Nie spotkałem żadnego innego samochodu z takim wyposażeniem i jakością za takie pieniądze. Za około 20 tys. zł. /bez gazu nawet za 18-19 tys.zł/ mam 7 letni samochód który ma klimatyzację, ABS, airbaq, pełną elektrykę /regulowane 4 szyby, lusterka, reflektory itp / oraz wiele innych udogodnień
~strus74
Sedan 1.6 114KM 84kW
Za ta cene nie ma lepszego auta. Jak go kupowalem to troche sie obawialem, ze to koreanczyk. Ale wiekszosc czesci jest od mitsubishi. Auto bogato wyposazone /klima, elektryczne szyby, regulacja predkosci wycieraczek, poduszka, ABS/
~PGR
Sedan 2.0 139KM 102kW
Niemal pełen wypas (klima, ABS, 1poduszka, pełna elektryka, silnik o wielkiej mocy, alu felgi), jednak to kombi. Cena (tajemnica handlowa) do zaakceptowania.
~BeeLee
Sedan 1.6 90KM 66kW
zapłaciłem 130 funtów 3 lata temu i się nie psuje. to chyba mój zakup życia. a jak się zepsuje, to na złom :) dla mnie już dawno przekroczyło swoją wartość
~1mauro
Sedan 1.6 114KM 84kW
kupilem lantre 2 za 4200 pln plus 600 naprawa skrzyni wiec autko z ladnym wygladem za niecale 5000 sadze ze to dobra cena w porownaniu z jakoscia i komfortem
~RZEPAS
Sedan 2.0 139KM 102kW
Uważam że ten samochód jest warty zakupu.Za taki komfort i bogate wyposażenie w innych autach zapłacimy dużo,dużo więcej !
~swiety
Sedan 1.5 86KM 63kW
za takie pieniądze,można kupić np.astre części do niej są tanie ,ale za to jak często stoi na warsztacie zamiast jezdzić :)