Lista ocen Hyundai Lantra I (47) - Widoczność

Na liście zabraknie 93 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~zbrojek
Sedan 1.6 114KM 84kW
Na widoczność nie moge narzekać. Do przodu jak i dotyłu oraz na boki nie mam zastrzeżeń. Jedyna wada to mam lusterka nie panoramiczne (wstawki ze zwykłego szkła) to czasem trzeba głowę przekręcić
~Wacław
Sedan 2.0 139KM 102kW
Przydymiene góry szyby przedniej nieco przeszkadza w widzeniu świateł na skrzyżowaniu, jeśli zbyt blisko się podjedzie. Osoby niższe nie powinny mieć tego problemu.
~strus74
Sedan 1.6 114KM 84kW
raczej ok. Brakuje mi tylko wycieraczki z tylu. Aha i swiatla kiepsko oswietlaja droge chociaz mzm dobre zarowki. SZybko jednak brudza sie reflektory i wtedy slabo widac.
~PGR
Sedan 2.0 139KM 102kW
Kombi jeszcze nie miałem, ale nie jest żle, tył mozna wyczuć, lusterka boczne nie są zbyt małe, wsteczne przydałoby się większe.
~Szumi
Sedan 1.5 86KM 63kW
Lantra 1 posiada przejrzysta dużą szybę, przy czym na zakrętach pomagają duże szyby boczne.
~Kaskader
Sedan 1.6 114KM 84kW
Bradzo dobra, słupki boczne nie zasłaniają nadmiernie widoczności. Doskonale może być jedynie w kabriolecie:)
~pejot
Sedan 1.6 114KM 84kW
Wg. mnie bardzo dobra; szczególne że dużo miejsca i można się wygodnie rozsiąść w fotelu.
~RZEPAS
Sedan 2.0 139KM 102kW
Dobra,jednak dla wyższych osób może być uciążliwe ruszanie spod świateł tych u góry poprostu nie widać.
~Grzesioka; kania@isa.com.pl
Sedan 2.0 139KM 102kW
eeee a po co się rozglądać kiedy wszyscy i tak zostają w tyle ;))) w razie czego mało widać...
~hatsan1000
Sedan 1.5 86KM 63kW
Brak zastrzeżeń. Widoczność z przodu,boku jak i z tyłu rewelacyjna.