Lista ocen Hyundai Lantra II Sedan (32) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 31 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mistrz
Sedan 2.0 139KM 102kW
Automatyczna skrzynia biegów bardzo ładnie wybiera biegi. Dla amatorów szybkiej jazdy, przygotowano przełącznik w skrzyni biegów, który zwiększa dynamikę auta. W mieście, w korkach automacik świetnie sobie radzi i zawsze dynamicznie rusza spod świateł.
~b@rtek
Sedan 2.0 139KM 102kW
Niestety o skrzyni nie moge napisac tego co o silniku. Jest ona raczej kiepsko zrobiona. Biegi sa za dlugie i wchodza dosc niepewnie. Poza tym skrzynia nie ma zadnych bolaczek mechanicznych. nie psuje sie i jest praktyznie bezobslugowa.
~Ci4y
Sedan 1.8 128KM 94kW
w poprzednim hyundaiu poezja w tym cos sie koci ale to temat to zrobienia auto rok czasu stalo nie jezdzone wiec podejrzewam ze to wina zapowietrzonego sprzegla badz ubytku w skrzyni
~Shoger
Sedan 1.6 114KM 84kW
Skrzynia to prawie najgorsza rzecz w tym aucie ponieważ nie ma tej plynnoSci wbijania biegOw tylko to glosnośc przełórzeń ale czuc jaki bieg się wbija!!
~sthoo
Sedan 1.6 114KM 84kW
Krótkie przełożenia pierwszych czterech biegów skutecznie zostawiają z tyłu większość innych uczestników ruchu.
~kamiel11
Sedan 1.6 114KM 84kW
skrzynia biegow ok. czasami jedynka i wsteczny sie troszke przycinaja ale mozna sie przyzwyczaic. nie jest to zbyt uciazliwe
~arek.sam@wp.pl
Sedan 1.8 128KM 94kW
O Skrzyni biegów nie wiele moge powiedzieć, gdyż nie wiem czy to nie wina sprzęgła, ale biegi wchodzą mi czasem doś topornie.
~karolmo@o2.pl
Sedan 1.6 114KM 84kW
Czasami zdarzają sie problemy z wbiciem jedynki i wstecznego ale po wysprzęgleniu i ponownym wbiciu nie ma problemu
~698740103
Sedan 2.0 139KM 102kW
żadnego problemu jak na skrzynię wyprodukowaną w 97 roku. jak dla mnie troszkę za duże przełożenie (nia na polskie drogi)
~wb
Sedan 1.5 88KM 65kW
Wszystkie biegi dobrze wchodzą. Warunek - zmieniac regularnie olej. Wg mnie dla tego silnika zbyt długie 1 i 2.
Hyundai Lantra II Sedan