Lista ocen Hyundai Santa Fe I (59) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 77 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Frred
Terenowy 2.4 i 16V 146KM 107kW
R E W E L A C J A. Oczywiście są samochody oferujące większą przestrzeń, ale nie przy tych wymiarach zewnętrznych. Hyundai Santa Fe jest samochodem dużym, ale nie WIELKIM jak Nissan Patrol czy Toyota Land Cruiser. Pod względem przestrzeni uważam, że jest świetnie. Jazda z tyłu dwóch dorosłych osób i psem rasy labrador jest wygodna! Każdy miał miejsce, a pies siedział po środku i opierał się o przedni podłokietnik. Bagażnik tez wielki,...
~Radek
Terenowy 2.4 i 16V 146KM 107kW
Przestrzeń dla kierowcy i pasażera pod dostatkiem, chociaż jak dla mnie mogło by być więcej :) Z tyłu śmiało pojadą 3 osoby dorosłe w komfortowych warunkach nie zależnie od wzrostu, nawet 2metrowy kolega nie narzekał na brak miejsca na nogi. Bagażnik naprawdę duży, zaierzemy sporo bagażu ( 4 osoby na weekendowy wypad/sylwestrowy/weselny w tym 2 kobiety ,mieszczą się bez problemu, a to czasami przerasta co niektóre bagażniki :P). Siedzenie z...
~bojesiewody
Terenowy 2.4 i 16V 146KM 107kW
Mam dwa metry wzrostu i aprobuję to auto. Jest wygodnie, siedzi się komfortowo, a jednocześnie z tyłu może usiąść dorosła osoba i wcale nie trzeba jej łamać nóg przed zajęciem miejsca. Kierownica jest dosyć blisko kierowcy, ale nie przeszkadza. Z przodu można się swobodnie przeciągnąć. Łatwość wsiadania i opuszczania pojazdu to coś, czego nie znajdziemy w normalnym aucie.
~Jaclaw
Terenowy 2.7 i V6 24V 4WD 179KM 132kW
Bardzo dużo miejsca \"Można się w berka bawić\":) Ciężko mi żonę za kolanko złapać:P Naprawdę jestem pewien podziwu dla konstruktorów wnętrza. Jeździłem kiedyż okazjonalnie CRV ale tam jest miejsca dużo mniej. Z tyłu nie jeżdżę ale miejsca jest sporo. Tylne oparcie można regulować (kąt pochylenia) więc na długą trasę rewelacja. Bardzo wygodny samochód na długie trasy.
~climton
Terenowy 2.4 i 16V 4WD 146KM 107kW
jest naprawdę dobrze, fajne długie siedziska foteli, które mają nawet niezłe trzymanie boczne. autem spokojnie można podóżować w 5 chłopa, bagażnik jest duży jak w kombiaku, miści się wózek synusia ,kąplet wędek i kupa innych gratów więc jest ok, tylko zapasu nie wożę, ufam że wystczy zestaw naprawczy w przypadku awarii opony
~mc_abra@op.pl
Terenowy 2.0 CRDi 4WD 113KM 83kW
Miejsca wystarczająco tak z przodu jak i z tyłu nawet z odsuniętymi na maksa fotelami. Bagażnik spory, choć nie aż taki wielki jak np. w niektórych kombiakach. Wysoko umiejscowiony, bez progu wiec można ciężkie rzeczy wsuwać, wysuwać bez problemu. Do tego schowki pod podłogą bagażnika - bardzo fajne i poręczne.
~DiVene
Terenowy 2.0 CRDi 112KM 82kW
Auto wygodne i przestrzenne. Dodatkowo miekkie zawieszenie powieksza komfort przy naszych drogach. Male mankamenty to slabe trzymanie boczne foteli oraz jak dla mnie (zona w tym miejscu nie podziela mej opini) brak znalezienia ustawien idealnych dla mej osoby.
~emmanuelek
Terenowy 2.0 CRDi 4WD 113KM 83kW
Cóż, klasa sama w sobie. I przewygodne fotele. Kierowcy z pełną regulacją w tym siedziska w dwóch płaszczyznach. Podłokietniki z przodu i z tyłu, nogi można zakładać jedna na drugą przy komplecie pasażerów. I wielki super ustawny bagażnik.
~peha4
Terenowy 2.0 CRDi 4WD 113KM 83kW
Mam 188cm wzrostu i 120 kg i nie mam najmniejszych problemów z zajęciem odpowiedniej pozycji za kierownicą.Dużo miejsca ,nad głową także.Nie czułem nigdy aby pasażer siedzący za mną wbijał mi kolana w plecy,jest naprawdę ok!
~Michał
Terenowy 2.4 i 16V 4WD 146KM 107kW
Dużo miejsca, auto jest dość szerokie więc siedzi się wygodnie. Duży zakres ustawienia foteli. Pasażerowie również podróżują bardzo wygodnie - dużo miejsca na nogi plus regulowane pochylenie oparcia kanapy.