Lista ocen Hyundai Santa Fe I (53) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 83 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pol
Terenowy 2.4 i 16V 4WD 146KM 107kW
mieszkam za oceanem i obserwuje naszych szpanerow z bmw x5 i z mercedesami ML-tutaj uzywane sa dosyc tanie porownujac z Europa.No niestety ale co miesiac to oni jezdzili do serwisu,teraz jak nie ma gwarancji tojuz ich nie jest stac na wizyty doASO Mercedesa cz BMW.Ja jezdze tylko po wymiane starego oleju i filtra dwa razy na rok i to wszystko.Moi znajomi tez to samo.Zero najmniejszych problemow.Leje benzyne,plyny i zawsze do celu w dosc duzym...
~Radek
Terenowy 2.4 i 16V 146KM 107kW
Nie jest to auto napewno prestiżowe, ale gdybym miał kupić zajechanego mercedesa ML a kilka lat młodsze Santa Fe wybrał bym to drugie. Końcówka produkcji to prawie zawsze , skóra, automatyczna klimatyzacja, często ASR, zawsze podgrzewane fotele i 6 poduszek do tego bardzo niska awaryjność i brak zainteresowania ze strony amatorów cudzej własności, a także niskie OC i AC.
~Jaclaw
Terenowy 2.7 i V6 24V 4WD 179KM 132kW
Za taką cenę to raczej ciężko kupić coś lepszego o zbliżonych parametrach chyba, że bite i klejone na taśmę a sprzedawane jako nowe salonowe po dziadku jeżdżącym do kościoła. Chciałem zostać przy marce Honda ale CRV za swoją cenę nie oferował nic lepszego od Santka. Santek ma większy bagażnik i przestrzeń w środku i do tego jest tańszy. To mój pierwszy Hyundai i jestem zachwycony.
~bojesiewody
Terenowy 2.4 i 16V 146KM 107kW
Dałem za auto grosze, naprawiłem za grosze i nadal nie jest dużo warte. Dzięki dużemu zbiornikowi paliwa zatankowanie auta do pełna podwaja jego wartość, a najcenniejszym elementem jest katalizator (który już został mi skradziony). Jednak za taką cenę otrzymujemy całkiem solidny kawał żelaza, który zdecydowanie spełnia swoje zadanie - jeździ.
~malytop@op.pl
Terenowy 2.0 CRDi 4WD 113KM 83kW
Pełne wyposażenie - 6 poduszek, abs, asr, esp, skóra, climatronic, radio cd/mp3 + 6 głośników, podgrzewane siedzenia, pełna elektryka, alufelgi w dwulatku tej wielkości za ok. 50 tys. złotych to naprawdę niewiele. Auto z polskiego salonu od I-go właściciela przebieg 60000 km. Niczego lepszego nie znalazłem, a szukałem i dumałem długo.
~milena1
Terenowy 2.7 i V6 24V 4WD 179KM 132kW
mam podobne odczucia jak w przypadku czerownego wina np. chilijskiego i francuskiego za te same pieniądze chilijskie jest jest 5 razy lepsze od francuskiego tak jest i w przypadku samochodów - jest to normalne że za uznane marki trzeba zapłacić więcej, ale jak ktoś nie zwraca uwagi na metki to wybór jest jeden
~Frred
Terenowy 2.4 i 16V 146KM 107kW
Samochód można kupić za groszę (11-18 tys.zł) Biorąc pod uwagę co oferuje warto się nim zainteresować. Części są bardzo tanie - dla mnie gigantyczna ulga w porównaniu do BMW. Naprawy proste, więc czy robi się to samemu, czy z pomocą mechanika dużo się nie wyda, bo wszystko idzie szybko.
~Michał
Terenowy 2.4 i 16V 4WD 146KM 107kW
Auto kupiłem za śmieszne pieniądze, za to nie martwię się o kradzieże, zarysowanie w krzakach itp. Wnętrze jakościowo odbiega od aut niemieckich, trzeba brać pod uwagę, ze jest to auto technologicznie zacofane, ale dla mnie to akurat jest plus bo większość napraw można wykonać samemu
~24pracus@gazeta.pl
Terenowy 2.7 i V6 24V 4WD 179KM 132kW
Za 138 000 PLN dostajesz: 4WD, automat z trybem sekwencyjnym, ABS i kontrola trakcji, skóra, podgrzewane fotele, radio z CD, automatyczna klima. Za podobnie wyposażonego japończyka (np. X-Trail) zapłaciłbym 180 000 PLN. Drżyjcie japońce :-)

Usterki Hyundai Santa Fe I

Hyundai Santa Fe I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Froniu
Terenowy 2.7 i V6 24V 4WD 179KM 132kW
Tanio się kupuje, nietanio naprawia... Ja kupiłem egzemplarz "do zrobienia" i wydałem w sumie więcej, niż bym dał za najbardziej zadbanego, ale ten zadbany nie równa się teraz z moim, doinwestowanym... kwestia wyboru