Lista ocen Hyundai Santa Fe I (54) - Widoczność

Na liście zabraknie 82 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Frred
Terenowy 2.4 i 16V 146KM 107kW
Komfort jazdy (tłumienie nierówności)jest wyższy niż w BMW E46! W komforcie przeszkadza nieco hałas w środku (BMW było cichsze), natomiast reserowanie i tłumienie jest bardzo dobre. Najdłuższa trasa jaką zrobiłem Santa Fe to 700 km w jeden dzień (do Berlina) i naprawdę nie byłem zmęczony.
~bojesiewody
Terenowy 2.4 i 16V 146KM 107kW
Siedzisz wysoko, wszędzie dookoła szyby, widzisz wszystko, a czego nie widzisz - możesz po tym przejechać. Większość egzemplarzy ma z tyłu hak, który służy jako kapitalny radar cofania. Duże lusterka boczne, dzięki którym dokładnie widzisz w co uderzysz cofając.
~mc_abra@op.pl
Terenowy 2.0 CRDi 4WD 113KM 83kW
Bardzo dobrze, siedzi się wysoko i wszystko widać. Duże szyby i spore lusterka dopełniają reszty. Ciężko czegoś nie zauważyć przy manewrowaniu, no chyba że jakiejś przeszkody do pół metra przed samą maską czy z tyłu, ale to mając taki samochód liczymy się z tym.
~zackart
Terenowy 2.0 CRDi 4WD 113KM 83kW
Duze szyby, powierzchnie lusterek, doskonala widocznosc do tylu (dobry patent z chowana wycieraczka), wysoka pozycja za kierownica powoduja ze mimo swych wymiarow nawet jazda po miescie to przyjemnosc. Wg mnie rewelacja.
~Jaclaw
Terenowy 2.7 i V6 24V 4WD 179KM 132kW
Co tu dużo mówić.... Wysoki SUV a z wysoka lepiej widać. Duuże lusterka. Z tyłu przyciemniane szyby ale na lusterka da rade cofać. Czujnik parkowania raczej przydaje się w cofaniu \"na styk\".
~rossi
Terenowy 2.0 CRDi 4WD 113KM 83kW
doskonała, dzięki wysokiemu siedzeniu oraz kształtom autka (wypukłe błotniki, tylnia szyba niemal równo z końcem samochodu)widać z każdej strony, gdzie się kończy :))
~Froniu
Terenowy 2.7 i V6 24V 4WD 179KM 132kW
Spore przeszklone powierzchnie, duuuże lusterka boczne (duuuży plus) , daje sporą widoczność. Ale przy parkowaniu naprawdę przydaje się czujnik parkowania.
~Michal
Terenowy 2.7 i V6 24V 4WD 179KM 132kW
dal bym 5 ... ale mam zalozona kamere cofania ... bez tego nie jest ciekawie do tylu ... do przodu fajnie ... siedzisz wysoko i wiecej widzisz ...
~emmanuelek
Terenowy 2.0 CRDi 4WD 113KM 83kW
Do przodu i na boki REWELACJA. Do tyłu gorzej. Nie mam czujników cofania i zderzak w paru miejscach mam do lakierowania. To jednak smoczysko.
Dziennik kosztów dla Hyundai Santa Fe I
8,6
11,8
12,2
~Wojtas
Terenowy 2.0 CRDi 4WD 113KM 83kW
Siedzi się wysoko i widoczność jest super. trochę słabo widać co się dzieje za samochodem - trzeba nauczyć się cofać na bocznych lusterkach.