Ocena kierowcy - Hyundai Santa Fe I

Arek, 18 lat temu
Silnik 2.0 CRDi 112KM 82kW
Rok produkcji 2004
Hyundai Santa Fe I 2.0 CRDi 112KM 82kW 2001-2006 - Oceń swoje auto
Doskonałe auto dla rodziny i oso lubiących siedziec nieco wyżej niz w samochodzie osobowym, bardzo pojemny bagażnik z latwym dostepem przez otwierana tylna szybe. Jeśli komuś nie zależy na osiągach a dookoła jeżdzi pełno CR-V, RAV4 czy tez X-trail´ów to auto jest idealnym rozwiązanie.
za mała moc jak na wage samochodu, rekompensuje to wysoka kultura pracy jednostki
niekiedy przy szybszych zmianach 3 ma opory ale w końcu to nie sportowe auto
dobrze wybiera nierowności naszych dróg, pewny na zakrętach
mimo dluższej maski niz u konkurentów nie ma problemów przy parkowaniu
rozmieszczenie przycisków i obsługa samochodu intuicyjna jedynie brak sterowania radiem z koła kierownicy
bardzo latwo dostosowac nawiewy do potrzeb, zaparowane szyby po wlaczeniu klimatyzacji blyskawicznie czysciutkie.
z przodu wystarczajaca ilosc miejsca dla kierowcy pasazer ma sie jeszcze lepiej, z tyłu dla wyższych pasażerów moze byc nie wygodnie przy dłuższych podrózach.
silnik slychac jednak dzwięk dochodzący do uszu nie przypomina ze jedzie sie dieselem, przez gabaryty pojazdu po wyżej 15km/h szum powietrza moze denerwowac, łatwo zagluszyc to radiem
zuzycie paliwa nie przekracza 9l/100km przy cylku mieszanym z przewaga miasta. max spalanie jakie osiagnałem to 9,6 l/100km przy jezdzie nie schodzacej ponizej 160km/h ceny przeglądów nie są wygorowane w końcu to koreańczyk. nie porownywalnie nizsze niz dla aut niemieckich
za takie pieniadze to doskonały wybór, nie żałuje ... bogate wyposażenie.
jedyny mankament to trzeszczaca konsola srodkowa, w serwisie poprawiaja ja nie odplatnie. Trzeba dolewac oleju silnikowego co jais czas.
jak narazie to dziurawa opona i bak ale to przez nasze drogi a nie producenta.
Dziennik kosztów dla Hyundai Santa Fe I 2.0 CRDi 112KM 82kW
Hyundai Santa Fe I