Oceny Hyundai Santa Fe I 2.0 CRDi 112KM 82kW 2001-2006

Hyundai Santa Fe I 2.0 CRDi 112KM 82kW 2001-2006 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Hyundai Santa Fe I 2.0 CRDi 112KM 82kW 2001-2006

~grzegorzgrito@op.pl
Terenowy 2.0 CRDi 112KM 82kW
auto kupiłem w pażdźierniku 2008 osobiście w niemczech od pierwszego i jedynego właściciela (polecam ten sposób zakupu auta dla siebie)i mam pewność że santa ma na pewno 135 tys.przebiegu co odrazu widać we wnętrzu auta,żadnych dziur,fotele sztywne i twarde.Auto bardzo fajnie się prezentuje(cimne szyby i alusy robią swoje)nietypowy kształt wzbudza zainteresowanie,czasami myśle że brakuje napędu na cztery koła ale ja w teren nie...
3,8
~kakumba
Terenowy 2.0 CRDi 112KM 82kW
Ulubiony samochód mojej żony. Doskonały na nierówne, dziurawe drogi. Biorąc pod uwagę cenę zakupu i poziom wyposażenia oraz przestrzeń wewnątrz którą oferuje pojazd należy wystawić pozytywną opinię. Hyundai to wół do codziennej jazdy w każdych warunkach. A że słaba jakość plastików i wykonania, plastikowa skóra, bujające zawieszenie... Trudno. Ale jest pakowny, siedzi się wysoko, dobrze widzi ewentualne przeszkody.
~tedibeer
Terenowy 2.0 CRDi 112KM 82kW
Piszę tą opinię po roku użytkowania. Pierwsza moja opinia była może mało miarodajna bo od razu po kupnie samochodu. Ogólnie samochód bardzo fajny, wizerunek psuje silnik który mógłby być trochę mocniejszy i mniej awaryjny. Z tego co się orientowałem to wszystkie obecne diesle maja problemy z układem wysokiego ciśnienia ale nie zmienia to faktu że samochód musiał się posiłkować lawetą :( co bardzo wkurza.
~tedibeer
Terenowy 2.0 CRDi 112KM 82kW
Duży i przestronny samochód za stosunkowo niską cenę, umiarkowane zużycie paliwa , wysoka radość z jazdy. W terenie nie sprawdzałem bo to nie jest terenówka, jedynie polne leśne drogi. Na trasie bardzo wygodny. Przestronność wnętrza oraz bagażnik powalają wiele innych aut tego segmentu.
~Arek
Terenowy 2.0 CRDi 112KM 82kW
Doskonałe auto dla rodziny i oso lubiących siedziec nieco wyżej niz w samochodzie osobowym, bardzo pojemny bagażnik z latwym dostepem przez otwierana tylna szybe. Jeśli komuś nie zależy na osiągach a dookoła jeżdzi pełno CR-V, RAV4 czy tez X-trail´ów to auto jest idealnym rozwiązanie.
~mtm992
Terenowy 2.0 CRDi 112KM 82kW
Będę troszkę sentymentalny, autko posiadamy w rodzinie od 9 lat, pamiętam je i jako 11-letni pasażer, i jako 20-letni kierowca, i jak dla mnie - jeden z najlepszych samochodów, jakie mieliśmy.

Usterki Hyundai Santa Fe I

Hyundai Santa Fe I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~lukasek101
Terenowy 2.0 CRDi 112KM 82kW
Autko bardzo fajne i bardzo uniwersalne. Nie boisz się zimy, ani polnej drogi. Jazda w terenie jest bardziej wymagająca
~grubasix@interia.pl
Terenowy 2.0 CRDi 112KM 82kW
doskonaly suw i nic wiecej ten model nigdy nie udawal niczego innego
~milosz.pirog@gmail.com
Terenowy 2.0 CRDi 112KM 82kW
Fajne autko tylko silnik troche za slaby jak na tą mase... ;/ Ale ogolnie bardzo zadowolony
~Ryszard
Terenowy 2.0 CRDi 112KM 82kW
doskonały samochód do wszystkiego za niezaduże pieniądze