Lista ocen Hyundai Sonata IV Sedan Facelifting 2.0 DOHC 164KM 121kW 2008-2009 (7) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mike82
Sedan Facelifting 2.0 DOHC 164KM 121kW
Nie mam zastrzeżeń do skrzyni, spisuje się bardzo dobrze. U mnie jest to skrzynia manualna i taka mi odpowiada. Z tego co wiem do tej wersji silnikowej nie ma automatu, dopiero od wersji 2,4 można go nabyć. Zmiana biegów odbywa się płynnie, łatwo, tak jak lubię. Nie ma oporów, nic nie zacina się. Jedynka raczej krótka, na drugim biegu i kolejnych zdecydowanie dłużej auto ciągnie. Wsteczny poprzez podniesienie dźwigienki do góry i ruch drążka w...
~Fpioter
Sedan Facelifting 2.0 DOHC 164KM 121kW
Bez zastrzeżeń, nic się nie dzieje. Hyundai bardzo poprawił skrzynie biegów, w poprzednich samochodach były problemy z biegiem wstecznym. W sonacie skrzynia działa bez zarzutu.
~pzl@poczta.onet.pl
Sedan Facelifting 2.0 DOHC 164KM 121kW
Idealna, nic nie haczy, biegi można wrzucać jednym palcem ;) Czasami wsteczny można pomylić z jedynką jak za lekko podniesiemy \"kołnierz\"
~Mike82
Sedan Facelifting 2.0 DOHC 164KM 121kW
Bardzo dobre przełożenie biegów (manual). Zdarza się, że nie chce wejść jedynka ale występuje to nad wyraz rzadko.
~Mondelas
Sedan Facelifting 2.0 DOHC 164KM 121kW
doskonale wpisałbym w Audi,tutaj jest dobrze, ale pozostaje pewien niedosyt w przekładaniu lewarka
~mondelas
poprawna lecz trochę haczy,V bieg bardzo elastyczny, bardzo brakuje 6-tki
~IziPizi
Sedan Facelifting 2.0 DOHC 164KM 121kW
Tutaj nie mam co dużo pisac, bo wszystkie biegi leciutko wchodzą.
Hyundai Sonata IV Sedan Facelifting