Oceny Hyundai Sonata IV Sedan Facelifting

Najnowsze oceny Hyundai Sonata IV Sedan Facelifting

~Robert
Sedan Facelifting 2.0 CRDI 150KM 110kW
Hyundai Sonata IV
Gdy podczas rozmów o moim zamiarze kupna auta ktoś wspomniał o SONACIE, to miałem jak większość głupi uśmiezek. Gdy zasiadłem w salonie nie mogłem wyjśc z podziwu do postępu jaki osiągnęli koreańczycy. Pod koniec miesiąca byłem już szczęśliwym posiadaczem HYUNDAI\'A SONATY. W trakcie dalekich podróży uśmiechałem się, gdy na poboczu widziałem BMW, Toyoty czy VW z podniesionymi maskami i zdenerwowanych kierowców. Jeśli komuś nie przeszkadza...
~Mike82
Hyundai Sonata IV
Do Hyundaia Sonaty zawsze miałem szczególny sentyment. Jeżdżąc kompaktami, z zazdrością spoglądałem na koreańską limuzynę i jej masywne gabaryty. Wreszcie przyszedł moment na zmianę samochodu, czyli zaczęło się oglądanie różnych małych i dużych aut. Z czystej ciekawości wszedłem na stronę hyundaia i oczywiście kliknąłem na zakładkę z Sonatą, której sylwetkę trochę zapomniałem (w końcu zbyt wiele ich po naszych drogach nie jeździ). Po...
~mondelas
Hyundai Sonata IV
Auto niesamowicie wygodne i przestronne, silnik pracuje jak pszczółka, zawieszenie wytrzymałe i komfortowe.Jak każde auto ma też swoje wady.Silnik o mocy 164 KM, niestety przyspieszenie jest dosyć mizerne jak na te parametry.Trzeba "wajchować' do trójki żeby go obudzić.
Hyundai Sonata IV
Auto jest już 8 rok w użytkowaniu. Nie wygląda jak Bmka albo merc, nie robi żadnego wrażenia, jest średnie , ale wstydu nie ma. Sprzedał bym , ale szkoda. Bo sie nie psuje, nie rdzewieje, nie maz nim żadnych problemów, wszędzie pojedzie, do sklepu i po autostradzie. Z gazem spalanie 11,5 litra.
~Wojtek84
Sedan Facelifting 2.0 CRDI 150KM 110kW
Hyundai Sonata IV
Zaskakująco dobry. Auto użytkowane jako taxi. Większość osób które wsiadała, powtarzała to odczucie. Bardzo obszerny w środku z pojemnym bagażnikiem. Świetnie wyciszony, nie słychać, że to diesel. Przyzwoite wykonanie wnętrza plastiki nie skrzypią. Gorąco polecam.
~Fpioter
Hyundai Sonata IV
Według mnie to bardzo fajne auto. Jeśli ktoś nie ma kompleksów związanych z marką to będzie z tego auta zadowolony i to bardzo. Zresztą marka Hyundai tylko u nas chyba jest nie doceniana, podobnie przecież kiedyś wyśmiewano samochody z Japonii.
Hyundai Sonata IV
Bardzo udana limuzyna za relatywnie nieduże pieniądze. Dziwne, że tak niewiele ich jeździ po Polsce. Facelifting wniósł sporo zmian, wnętrze i konsola na poziomie aut niemieckich. Piękna sylwetka i linia nadwozia. Przyciąga wzrok.
~Mondelas
Hyundai Sonata IV
doskonale to przesada , jest dobrze , będę porównywał do mojego poprzedniego auta Forda Mondeo MK III 2,0 TDCI 130 KM
~IziPizi
Hyundai Sonata IV
Autko mam raptem od tygodnia, ale mogę śmiało powiedzieć, że jest to świetne autko - zarówno pod względem wyglądu, komfortu, jak i mechaniki.
~Rafał Kamiński
Hyundai Sonata IV
Rozmiar prawie jak Audi A6 czy Mercedes E, cena kilkakrotnie niższa, cichy w środku.
Hyundai Sonata IV Sedan Facelifting