Lista ocen Hyundai Sonata IV Sedan 2.0 CRDI 140KM 103kW 2005-2007 (15) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jeździec-codzienny
Sedan 2.0 CRDI 140KM 103kW
Używaną 4-7 letnią Sonatę można kupić za 20-30 tysięcy zł. Jest to cena absolutnie nie do pobicia przez jakąkolwiek inną markę i model. Szukałem auta dużego i stwierdziłem że przyzwoite auto konkurencji z tych roczników w podobnym wyposażeniu muszę wydać co najmniej 40 tysięcy. Zaryzykowałem z mało znaną Sonatą i nie żałuję - nawet jak zepsuje się coś typowego dla diesli to koszt naprawy mnie nie powali. A mam dokładnie takie auto, jakie mi...
~Robo
Sedan 2.0 CRDI 140KM 103kW
Samochód udało mi się kupić w Austrii, nie był uderzony ale wymagał drobnych poprawek lakierniczych. Auto jest z lipca 2006 i miało 54tyś przebiegu jak je kupiłem za 30tyś zł. W tej cenie miałem do dyspozycji limuzyny koncernu z za Odry tylko 4lata starsze i z przebiegami ok. 180tyś kilometrów. Posiadam książkę serwisową z przeglądami w Austrii wiec chcę kontynuować czytelną historie auta. Ceny w polskim ASO troszkę mnie zdziwiły....
~Artur
Sedan 2.0 CRDI 140KM 103kW
Za 20 tys masz wielki, piękny, nowocześnie wyglądający wóz, z ekonomicznym silnikiem. Sąsiad kupił nowego Peugeota, a nadal gapi się, jak wyjeżdżam. W takiej cenie można kupić auto konkurencyjnych marek, tyle że jakieś 5-7 lat starsze. Miałem wybór 13 letnie Audi A6, BMW 5, 15-letni MB C 220 cdi...wybrałbym tak samo i dziś :) Są rzadkie, więc można w cenie przeciętnego kompaktu trafić wielki i wygodny wóz.
~Sonata Owner
Sedan 2.0 CRDI 140KM 103kW
Wg. mnie samochód nie ma konkurencji w kategorii jakość/cena. Gabaryty, osiągi, koszty utrzymania a nawet klasyczna, niestarzejąca się linia nadwozia za tą cenę są niedostępne u niemieckiej czy japońskiej konkurencji, z tego samego rocznika produkcji. Niestety marka Hyundai nie jest doceniana w naszym kraju, w sumie nie wiem dlaczego.
~Twój Wróg
Sedan 2.0 CRDI 140KM 103kW
W tej cenie można kupić dobrze utrzymany kompakt. Tani, dobry, mało popularny, oszczędny kanapowóz. Stosunek doskonały wręcz. Polecam wszystkim, którzy nie muszą mieć Elektronicznej dyskoteki przed oczyma. (ciekawostka: znajdź zegarek w tym aucie. nie zdziw się jaki nowoczesny)
~Looted
Sedan 2.0 CRDI 140KM 103kW
Koszt zakupu auta niewysoki, jednak wliczając koszty wszystkich napraw mógłbym kupić nowe auto z salonu niższej klasy. Spalanie bardzo wysokie jak na dosyć niemrawe auto.
~Robi
Sedan 2.0 CRDI 140KM 103kW
Trwały za niewielkie pieniądze. Gorzej będzie ze sprzedażą, ale tym na razie się nie martwię.
~Paweł
Sedan 2.0 CRDI 140KM 103kW
samochód nie jest nowy, ale materiały zastosowane do budowy pojazdu okazują się dobrej jakości
~Marek C.
Sedan 2.0 CRDI 140KM 103kW
miłe zaskoczenie. myślałem, że kupując tani samochód tej klasy czymś będzie to okupione. nic z tych rzeczy!
Dziennik kosztów dla Hyundai Sonata IV Sedan 2.0 CRDI 140KM 103kW
7,3
~Dariusz
Sedan 2.0 CRDI 140KM 103kW
Zdecydowanie niedowartościowany samochód-do tego co oferuje powinien być droższy-to moje zdanie!
Hyundai Sonata IV Sedan