Lista ocen Hyundai Tucson III SUV 2.0 CRDI 136KM 100kW 2015-2018 (18) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mirek
SUV 2.0 CRDI 136KM 100kW
Tutaj Tucson bije na głowę całą konkurencję wystarczy zobaczyć środek i wyniki porównań nawet z większymi autami. Pochylane tylne oparcia to też jest coś nowego. Łatwo powiększyć przestrzeń bagażową. Pod regulowaną płytą bagażnika dużo miejsca na drobiazgi i dodatkowo wnętrze 17 calowego koła.
~Jacek Be
SUV 2.0 CRDI 136KM 100kW
Świetne auto rodzinne dla dwójki dorosłych z dziećmi. Bardzo wygodna tylna kanapa z regulacją oparcia i podgrzewanymi siedzeniami. Dużo schowków. Pakując bagaże trzeba jednak roletę bagażnika i jego podłogę zostawiać w garażu.
~dodek
SUV 2.0 CRDI 136KM 100kW
przestrzenie wszędzie pelno, przed zakupem testowałem chyba wszystkie suvu w zbliżonym wymiarze, chyba tylko ateca z przodu wydawała się przestronniejsza, ale nie ta cena i skrzypiała i w srodku i klapa bagaznika
~urjacek
SUV 2.0 CRDI 136KM 100kW
Wystarczająca do komfortowej podróży. Fajne są pochylane oparcia tylnej kanapy, które sprzyjają odpoczynkowi (dzieci) podczas jazdy. Bagażnik wystarczający ale zawsze można go powiększyć np. "boxem".
~Przemek z Olsztyna
SUV 2.0 CRDI 136KM 100kW
dla kierowcy ok i dla pasażera z przodu. Auto niby na 5 osób, ale tak na prawdę to komfortowa podróż jest tylko dla 4. Trzech z tyłu to ciasnota, a szczególnie gdy masz zamontowany fotelik dla dziecka.
~Tony
SUV 2.0 CRDI 136KM 100kW
Dla mnie wystarczająca i nie potrzebuję większej. Może z tyłu mogłoby być więcej, ale mi jak już wspomniałem to niepotrzebne. Konkurenci są więksi (CRV i RAV4), ale za to wyglądają jak nadmuchane balony:)
~Piotr
SUV 2.0 CRDI 136KM 100kW
Nie ma nawet najmniejszej rzeczy do której można się doczepić - przód z elektryczną regulacją dodatkowo regulowane siedziska z tyłu (kosztem pojemności bagażnika) dają ogromne możliwości konfiguracji
~Łukasz O.
SUV 2.0 CRDI 136KM 100kW
Miodzio, choć 5 dorosłych osób, na dłuższą trasę będzie miało niewygodnie, to dla 4 pełen luksus.
~WeSoLuTkA
Wystarczająco przestrzeni , pakowny , dużo miejsca na nogi

Usterki Hyundai Tucson III

Hyundai Tucson III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Arek
SUV 2.0 CRDI 136KM 100kW
Bardzo a to bardzo przestronne auto.
Hyundai Tucson III SUV