Lista ocen Hyundai Tucson III SUV 2.0 CRDI 136KM 100kW 2015-2018 (17) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mirek
SUV 2.0 CRDI 136KM 100kW
Po dużych upustach na grupy zawodowe cena wysoka za auto "bez znaczka" ale za to wyposażenie ponadstandardowe, auto ładne, niezły zawodnik na drodze bo osiągi zbliżone do mocniejszej wersji i o dziwo jest faktycznie dużo żywszy niż podają to w instrukcji , i na koniec żona zachwycona i dzieci zadowolone - opłacało się.
~Jacek Be
SUV 2.0 CRDI 136KM 100kW
Gdyby nie wpadki techniczne dałbym 5. Niestety ocena nie dotyczy już nowego modelu. Po liftingu ograniczono dostępność napędów w wersji 4x4 i podniesiono ceny, ponad cennik RAV 4, a to chyba przesada. Widać z resztą po statystykach sprzedaży.
~Tony
SUV 2.0 CRDI 136KM 100kW
Jest tańszy od swoich konkurentów o jakieś 20 tys. PLN z podobnym wyposażeniem. Mówię o realnej cenie zakupu - na rok 2016 auto zamówione do produkcji dostałem 13% (jakieś ponad 17 tys.PLN). Poza tym gwarancją biją ich na głowę - 5 lat bez limitu
~Przemek z Olsztyna
SUV 2.0 CRDI 136KM 100kW
chyba nie ma nic lepszego w takiej cenie. Wykonanie w środku zostawia sporo do życzenia, ale nie oczekujmy cudów. Liczy się przede wszystkim komfort jazdy, a ten za 102tyś jest rewelacyjny.
~Adsta
SUV 2.0 CRDI 136KM 100kW
Nie spodziewałem się że bede tak zadowolony z zakupu nowego auta bo jestem zagorzałym przeciwnikiem kupowania nowych aut.
~Łukasz O.
SUV 2.0 CRDI 136KM 100kW
kupił bym jeszcze raz to samo. Może skusił bym się już teraz na santa fe ale tucson 3 generacji nie ma się czego wstydzić.
~dodek
SUV 2.0 CRDI 136KM 100kW
nikt nie oferuje tyle za tak mało maja wersja katalogowo 143, bez problemu można kupic za 130, a dostałem za 117
~Piotr
SUV 2.0 CRDI 136KM 100kW
Skóra i dach robi efekt jednak plastiki nie powalają dają efekt estetyki nic więcej :D
~Arek
SUV 2.0 CRDI 136KM 100kW
Nie wiem czy jest jakaś konkurencja dla tego pojazdu.
~Robert Cieśla
SUV 2.0 CRDI 136KM 100kW
Za 115 tysięcy przez 2 tygodnie - cztery dni był sprawny.
Hyundai Tucson III SUV