Lista ocen Hyundai Tucson III SUV 2.0 CRDI 136KM 100kW 2015-2018 (19) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Carol
SUV 2.0 CRDI 136KM 100kW
Będę przestrzegać wszystkich, którzy kupili owy samochód aby udali się do serwisu i sprawdzili układ hamulcowy - hamulec ręczny. Na początku ( 4 miesiąc użytkowanie) duża odczuwalność przy zaciąganiu ręcznego jedna strona łapie mocno druga bardzo słabo. Decyzja serwisu spróbują ustawić, niestety nadal poza normą. Postanowili w serwisie że wymienią cały hamulec ręczny - efekt początkowo ok w normie, po przejechaniu 30 km tego samego dnia co...
~Radzi3
SUV 2.0 CRDI 136KM 100kW
Zawieszenie tylne, po przejechaniu 80000km, 3 miesiące po zakończeniu gwarancji (na układ zawieszenia jest 2 lata gwarancji, coś zaczęło stukać w lewym tylnym kole, po następnym miesiącu stukało coś już po prawej, stronie. Okazało się że stukają amortyzatory, a dokładnie wybiły się tuleje gumowe dolne. Amortyzatory są sprawne 90%, ale i tak trzeba je wymienić bo tuleje oddzielnie nie występują, koszt ponad 1000zł!
~Jacek Be
SUV 2.0 CRDI 136KM 100kW
Wyśmienity. Bardzo dobry na miasto i w trasie. Prowadzi się pewnie i zapewnia komfort nawet przy opcjonalnym ogumieniu 245/19. Skok zawieszenia na tyle duży, że w terenie i na polnych drogach nie trzeba jeździć zbyt wolno. Dziury, krawężniki i najazdy bez problemu. Hamulce bardzo skuteczne, bez odczuwalnego fadingu. Trochę czuły na podmuchy wiatru.
~urjacek
SUV 2.0 CRDI 136KM 100kW
Jeżdżę na fabrycznych kołach 19" i początkowo miałem duże obawy o komfort. Jak się okazało nie było się czym martwić. Na złych nawierzchniach komfort z pewnością jest gorszy w stosunku do kół 17" , ale za to na lepszych nawierzchniach samochód prowadzi się bardzo pewnie i nie ma tendencji do uciekania z zakrętów tyłem albo przodem.
~Tony
SUV 2.0 CRDI 136KM 100kW
Tutaj to się wytwórca naprawdę popisał, mam porównanie ze wzorem w prowadzeniu Fordem Mondeo MK4 i powiem że w niczym mu nie ustępuje i można atakować zakręty z prędkością przy których inne SUVY by raczej się znajdowały na granicy przyczepności. Testowałem inne RAV, CRV, i CX5 i Tucson jest od nich na pewno lepszy w tym zakresie
~dodek
SUV 2.0 CRDI 136KM 100kW
jakby mi ktoś wcześniej powiedział, że można gonić/uciekać po gorach z takimi autami jak audi a4 czy mondeo w wersjach mocniejszych od mojego to bym nie uwierzyl, a przy padającym deszczu były bez szans oczywiście dobrą robotę robil silnik i kola 245/45/19
~Przemek z Olsztyna
SUV 2.0 CRDI 136KM 100kW
nie ryzykuję wchodząc mocno w zakręty, ale na mój styl jazdy trzyma się dobrze w jezdni. Przy poślizgu (deszcz, śnieg) fajnie próbuje elektronika wyprostować tor jazdy. 4x4 nie jest potrzebne do użytkowania codziennego.
~Adsta
SUV 2.0 CRDI 136KM 100kW
Bardzo dobry. Wiadomo ze auto jest wysokie i musi sie troszke pochylac ale na tle konkurenji 5+. Nistety nie jest to bmw x5 ktorym na autostradzie polykamy kilometry jadac 200 km/h. Tym trzeba troszke ostrożniej i wolniej.
~Piotr
SUV 2.0 CRDI 136KM 100kW
Regulacja trybu NORMALNY vs. SPORTOWY nie robi wielkiej różnicy autko zestrojone jest do połykania kilometrów a w codziennej jazdzie miejskiej poradzi sobie bez problemu
Dziennik kosztów dla Hyundai Tucson III SUV 2.0 CRDI 136KM 100kW
7,2
~Adsta
SUV 2.0 CRDI 136KM 100kW
Dobry. Naprawdę wystarczający. Dobrze tłumi nierówności. Do bmw mu daleko ale to ma być auto rodzinne a nie rajdówka.
Hyundai Tucson III SUV