Lista ocen Hyundai Tucson III SUV 2.0 CRDI 136KM 100kW 2015-2018 (17) - Widoczność

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~urjacek
SUV 2.0 CRDI 136KM 100kW
Widoczność we wszystkich kierunkach dobra i wystarczająca. Moim zdaniem komfort jazdy jest taki jak być powinien. Silnik jak na Diesla jest dość cichy i do 150 km/godz podczas rozmowy wewnątrz nie trzeba podnosić głosu. Fotele choć szerokie i słabo trzymające na zakrętach to po przejechaniu 850 km nie powodują bólu w plecach i problemów z wychodzeniem z samochodu ! Mój poprzedni Seat miał lepsze fotele (lepiej trzymały na zakrętach) ale z...
~Jacek Be
SUV 2.0 CRDI 136KM 100kW
Polecam kamerę cofania, chociaż przy słabym oświetleniu jakość obrazu mocno spada. Irytuje mnie brak osobnego klawisza podgrzewania lusterek. Mimo chlapaczy po jeździe na naszych drogach szybko ulegają zabrudzeniu szyby boczne. Bardzo dobre oświetlenie w wersji LED. Barwa i jasność poprawiają jazdę po zmroku.
~dodek
SUV 2.0 CRDI 136KM 100kW
fotele super ,wszystko pod reką, audio ok, nie mam się do czego przyczepić - no dźwięk silnika mogby być bardziej rasowy. Cisza -samochod slychać w zasadzie przy przyśpieszaniu w miescie, na autostradzie do 160 jest tylko szum opon, ale nawet wtedy można szeptac
~Piotr
SUV 2.0 CRDI 136KM 100kW
Widoczność jak na gabaryty samochodu idealna a kamera cofania daje obraz naprawdę w wysokiej rozdzielczość - zmrok czy bezpośrednie słońce nie ogranicza zbytnio wizji. Czujniki tył przód działają bardzo dobrze - nie zostawiają "kilometrów zapasu"
~Mirek
SUV 2.0 CRDI 136KM 100kW
Mimo średnich wymiarów bardzo napompowane robiące wrażenie większego, widoczność mocno ograniczona do tyłu wskazane co najmniej czujniki parkowania. Widoczność do przodu ok, słupki pochylone i szerokie stąd częściowo ograniczona widoczność na boki.
~Przemek z Olsztyna
SUV 2.0 CRDI 136KM 100kW
Nic mi nie zasłania, a przy cofaniu kamerka pokazuje obraz w bardzo dobrej jakości. Oczywiście przy deszczu czy śniegu się zabrudzi, ale wystarczy palcem przetrzeć i znowu jest w "hd" :)
~Przemek
SUV 2.0 CRDI 136KM 100kW
Troszę słaba widoczność w tyle. Czasem słupek szeroki przy przedniej szybie przeszkadza - trzeba uważać na skrzyżowaniach
~Łukasz O.
SUV 2.0 CRDI 136KM 100kW
Nie mam problemu, choć mój ojciec który ma około 170 cm wzrostu uważa że za nisko się siedzi bo nie widzi maski.
~Adsta
SUV 2.0 CRDI 136KM 100kW
Bardzo dobry. Wyciszenie bardzo dobre. Miejsca pod dostatkiem dla 4 osobowej rodziny. Do tylu słabo widać i musi być kamera cofania
Dziennik kosztów dla Hyundai Tucson III SUV 2.0 CRDI 136KM 100kW
7,2
~Tony
SUV 2.0 CRDI 136KM 100kW
Moim zdaniem jest w porządku, poza tym jest kamera, dwa czujniki parkowania. Do tyłu również widoczność bardzo w porządku
Hyundai Tucson III SUV