Lista ocen Iveco Daily III (39) - Widoczność

Na liście zabraknie 46 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~maciek.306@wp.pl
Furgon 2.8 TD 103KM 76kW
Widoczność jest dobra, ale jeden minus- lusterka zewnętrzne, a szczególnie ich dolna panoramiczna częsć nie ma regulacji!!! porażka!!! W ducato są o wiele lepsze!!!
~zgr1985
Furgon 2.8 TD 103KM 76kW
siedzisz wysoko to i dobrze widzisz, lusterka chyba najlepsze z pośród poprzddnich i następnych modeli nie za małe nie za szerokie a wszystko widać.
~BRAMET.Pl
Furgon 2.8 TD 103KM 76kW
bardzo dobre lusterka i co najważniejsze podgrzewane (bardzo przydaja sie zima ,a niestety nie jest to standard w innych busach)
~przemasss
Furgon 2.8 TD 110KM 81kW
Nie narzekam jest dobrze nie zauwarzyłem jakiś niedogodzeń jest spoko.Co wy chcecie mieć panoramę????????????????????
~Mieczysław
Furgon 2.3 TD 116KM 85kW
Dobra widoczność z przodu jak i po bokach, jedynie przedni słupek przeszkadza podczas wyprzedzania.
~Jacek
Furgon 2.8 TD 110KM 81kW
Bardzo zla widocznosc w prawo przy skrecie w prawo ale to raczej standard w tego typu samochodach
~Wojtek
Furgon 2.3 TD 116KM 85kW
widoczność ok. ale lusterka do kitu, zwłaszcza tzw. martwe punkty w lusterkach w furgonie
~Mad Max
Furgon 2.8 TD 110KM 81kW
Widoczność również uważam za bardzo dobrą, siedzi się wysoko, wszystko widać w dużych lusterkach również.
~MG
Furgon 3.0 HPI 150KM 110kW
Jestem wysokim facetem 190cm światła zasłania mi podsufitka :-) zbyt krótka przednia szyba
~Mieciu
Furgon 2.8 TD 110KM 81kW
Ludzie !!!! To nie punkt obserwacyjny, co wiecej chciec??? Duzy plus za duze, szerokokatne lusterka