Lista ocen Iveco Daily III (44) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 41 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~zgr1985
Furgon 2.8 TD 103KM 76kW
hmmm powyżej 2.5 tys obrotów jest głośno, przydała by się 6tka, ale ujdzie w tłoku szczególnie że ja szybko nie jeżdżę;)
~bobi
Furgon 2.8 TD 110KM 81kW
w kabinie wszystko sie trzęsie tak jak i wszystkie drzwi, szczególnie tył straszny chałac i do tego blachy........koszmar
~PAczko
Furgon 2.8 TD 103KM 76kW
jak to w samochoda stworzonych do przewozenia towarów :D jak szyby pozamykane to jest spoko ale przy otwartych glosnooooo :)
~przemasss
Furgon 2.8 TD 110KM 81kW
Czasami robię od 800-1000 km na dobę i nie wiem o co wam chodzi, muzyka turbiny to jest to!!!!!!!!!!!!!!!!!
~Mad Max
Furgon 2.8 TD 110KM 81kW
Wyciszenie takie sobie... Nic specjalnego - dość głośno ale przecież to wół roboczy a nie limuzyna...
~ScaniaFan
Furgon 3.0 HPI 150KM 110kW
Moze byc nie zaglusza mi muzyki . Lecz niektore elementyy dekski rozdzielczej skrzypia jak stara szafa.
~LUBASEK Z JAWORA
Furgon 2.8 TD 110KM 81kW
dbanie o silnik i most wymiana oleju co 10tys,plastiki jak plastiki nasze drogi same mowia za siebie
~Mieciu
Furgon 2.8 TD 110KM 81kW
Moglo by byc lepiej-ale niejest zle. Nowe 3,0 16v sa juz o wiele cichsze-chwala im za to !!!
~przemas75@vp.pl
Furgon 2.8 TD 110KM 81kW
Nie narzekam i nie wiem o co wam chodzi, u mnie jest naprawdę przyjemnie , słucham cb, radia i jest oki.
~PAFNUKI
Furgon 2.8 TD 103KM 76kW
od 80 km/h pojawia się męczący szum w kabine, lepiej włącz radio, zaczyna skrzypieć tapicerka