Lista ocen Jeep Cherokee II (86) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 69 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Malina
Terenowy 4.0 i 185KM 136kW
Silnik elektryczny od nawiewu powietrza, crank shaft posytion sensor (czujnik położenia wału korbowego) za pomocą komputera autodiagnozy sam zlokalizowałem usterkę i w ASO kosztował mnie on około 400zł z montażem
~rodzyn
Terenowy 2.5 TD 115KM 85kW
Mi służył dzielnie. Rolkę paska raz wymieniłem. Nic więcej. Żadnych stuków czy luzów a jeździełm ponad rok naprawdę kiepskimi drogami a i jeszcze przedemną nie wiadomo jak ktoś się poruszał.
~mat
Terenowy 2.5 TD 115KM 85kW
Jedyną usterką nie spowodowaną z niczyjej winy była wymiana rolki paska klinowego. W zimie antena mi przymarzła i teraz czasami się nie chowa sama bo coś się gdzieś poluzowało. Drobiazg.
~pattel@o2.pl
Terenowy 4.0 i 185KM 136kW
Jedyne co go dręczy to korozja styków - znaleźć, oczyścić, zakonserwować i spokój na następne 20 lat. Poza tym - WSZYSTKO DZIAŁA. Od najmniejszej lampki po klimatyzator nabijany ostatnio w 1999 roku.
~Bolek olsztyn , optimen@interia.pl
Terenowy 2.5 TD 115KM 85kW
Kupujesz wkładasz 2000-4000 tysie i jeździsz bez awaryjnie nie ma nic za DARMO , jak cie nie stać to nie kupuj i tyle, ( ja za 95rocznik dałem 14000 auto + drobne naprawy CZYLI mało !!!)
~Marcin
Terenowy 4.0 i Sport 4WD 192KM 141kW
Autko jest z 2001 roku i ma 65000. Generalnie bez problemow oprocz automatycznie wysuwanej anteny ktora nie dziala. Musze takze wymienic teleskopy podtrzymujace drzwi bagaznika. Poza tym bez zadnych klopotow.
~juhas
Terenowy 4.0 i 185KM 136kW
Auto troche trzeszczy - plastiki. Slyszalem ze lubi rdze, ale ja jakos nie moge sie z tym zgodzic. Tylko progi troche zlapalo, a glownie dlatego ze dostaly konarami w terenie.
~mały
Terenowy 4.0 i 178KM 131kW
Naprawiałem elektryczne szyby, silniczek wycieraczek tylnych, odpowietrzenie skrzyni korbowej (zaolejony filtr powietrza) itd. - wszysto bez nakładów finansowych.
~maxim14
Terenowy 4.0 i 4WD 190KM 140kW
Drobiazgi wysiadają, jakieś lineczki, zawiesia, klamki od okienek wentylacyjnych, uchwyty maski, ale to wszytko można spokojnie ponaprawiac we wlasnym zakresie.
~sgt@adres.pl
Terenowy 2.5 TD 115KM 85kW
jak dotąd, odpukać.... trochę tam cieknie olej przy skrzyni i reduktorze, ale amerykańska technika tak ma - jak olej cieknie, to dobrze, bo znaczy, że olej jeszcze jest...