Lista ocen Jeep Cherokee II (86) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 69 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~specnaz
Terenowy 2.5 TD 115KM 85kW
Tutaj nie mam uwag. Poza fiksującym czujnikiem ABS i klamką tylnej klapy, po przejazdach przez rzeczkę nie odnotowałem żadnych uszkodzeń.
~AdamS
Terenowy 2.5 i 118KM 87kW
podobno jeepy maja problemy z elektryką, u mnie jak do tej pory nie było żle, choć alternator trzeba było konserwować, ale to ponad 200 tyś km...
~Biro
Terenowy 4.0 i 178KM 131kW
Mimo takiego wieku wszystko chodzi jak należy ewentualne usterki można naprawić samemu mając podstawowe narzędzia i wiedzę o mechanice i elektryce.
~afer
Terenowy 2.5 TD 115KM 85kW
Wskazowka od licznika predkosci wariowala albo wogole nie dzialala. "Speed Sensor", okolo 193 zl sam czujnik w serwisie Chryslera, cena bez wymiany.
~Piotrek1980
Terenowy 4.0 i 4WD 190KM 140kW
psuje się głównie elektryka (w końcu trochę tego jest) poza tym wszystkie ewentualne usterki wynikają z rodzaju użytkowania auta (asfalt - teren)
~kristof z Gorzowa
Terenowy 2.5 TD 115KM 85kW
Jak na razie wymieniłem tylko gumy stabilizatora za 100 zł i to wszystko.Chyba ,że kupiłem taki zadbany model.(od Niemca serwisowany w Mercedesie-do kupna)
~krzysieklew@interia.pl
Terenowy 2.1 TD 86KM 63kW
Jeżeli w swoim czternastolatku wymieniałeś ostatnio klocki, tarcze, bębny, krzyżaki, przeguby układu kierowniczego i opony to masz pojazd jak nowy.
~wiekuistosc@o2.pl
Terenowy 4.0 i 185KM 136kW
usterki drobiazgów to jest to co najbardziej mi doskwiera w tym aucie, cały czas coś jest popsute, gdy uporam się z jednym to zawsze psuje się coś innego
~właściciel Jeepa
Terenowy 2.5 TD 115KM 85kW
Właściwie nic nie wymieniałem w zawieszeniu poza gumami stabilizatora i krzyżakiem dużym wału tylnego ok 30 i 100 pln.
~Arthursky
Terenowy 4.0 i 178KM 131kW
poza drobnymi usterkami, które można usunąć we własnym zakresie kupując cześci w serwisie (np: termostat 50 pln!!!) samochód rewelka