Lista ocen Jeep Cherokee II (71) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 84 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mlynek
Terenowy 4.0 i 178KM 131kW
Cena zakupu miska, spowodowane tym ze ludzie sie boja takich samochodow i po 2 to amerykaniec. Koszty utrzymania niskie po za paliwem. Ale lepiej kupic Jeepa za 10tys zl i jezdzic samochodem, a nie Tico za 20tys i zabawka ;-)
~resist10
Terenowy 2.5 i SE 127KM 93kW
Cena w dużym stopniu zależy od stanu auta. Za rocznik 97 trzeba zapłacić na chwilę obecną około 12 tys. zł (wg Eurotaxu) ale próżno szukać na rynku XJ - ta w dobrym stanie za mniej niż 20 - 25 tys.
~Piotrek1980
Terenowy 4.0 i 4WD 190KM 140kW
cena zakupu w stosunku do charakteru i możliwości auta jest rewelacyjna, nie wiem czy można kupić coś taniej co równie dobrze radzi sobie i w mieście i na trasie i w terenie
~Dawidowski Cozaczłek
Terenowy 4.0 i 178KM 131kW
no prawie doskonale plastiki we wnętrzu mogły by być leprze jakościowo i lepiej spasowane troche trzeszczą.fabryczny lakier ma tendecje to łuszczenia się okolice maski i grilaa
~Kain - "P0 KAIN"
Terenowy 4.0 i 178KM 131kW
Stosunkowo tani w zakupie, eksploatacja akceptowalna, serwis... Panie strzeż mnie przed ASO! Puenta: Mojej partnerce kupię kolejnego - lubi patrzeć z góry na innych kierowców ;)
~kulka1200
Terenowy 4.0 i 178KM 131kW
za te pieniadze nie ma konkurencji kultowa marka.jadac nim zwracasz na siebie uwage.wybaczam mu wszystkie niedociagniecia bo jest niepowtarzalny.
~krzysieklew@interia.pl
Terenowy 2.1 TD 86KM 63kW
KIlkunastoletni pojazd do nabycia za cenę często równą cenie nowego samochodu osobowego. Za td rok 1995 trzeba dać ok 25 tys. zł. Czy to nie przesada?
~sgt@adres.pl
Terenowy 2.5 TD 115KM 85kW
Za mojego dałem 6500 Euro. Miał tylko 1 właściciela, oryginalnie serwisowany, bezwypadkowy, z "niekręconym" licznikiem.... Chyba nie źle.....
~Marek
Terenowy 4.0 i 178KM 131kW
To nejwiększa wada tego auta. Nie jest one warte swojej ceny. Moim zdaniem nie jest więcej warte za rocznik 98 niż 5-7tys zł.
~AdamS
Terenowy 2.5 i 118KM 87kW
Przymierzałem się do Hondy Cr-V, X-Traila, Hyundaia Tucsona; wszystkie bardziej cywilizowane niż cherokee z 1998 roku i ... droższe.