Lista ocen Jeep Grand Cherokee II 4.7 i V8 220KM 162kW 1998-2004 (14) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ememiks
Terenowy 4.7 i V8 220KM 162kW
Jest dobrze lecz w innych autach tego segmentu bywa lepiej. Może gdyby konsola centralna z wolantem była mniejsza oraz inaczej wyprofilowane wnętrze wsiadając do niego nie przychodziła by mi myśl że jak w czołgu choć na to swoje dobre strony bo czuję się bezpieczniej;) Z tyłu nie siedziałem ale pasażerowie nie narzekają ale komfortu na przednich fotelach mogą tylko pozazdrościć.
~schwyntzu
Terenowy 4.7 i V8 220KM 162kW
Jak na europejskie warunki jest to auto duże. Na amerykańskie - przeciętne. Moim subiektywnym zdaniem jest dobrze - a przypominam, że wcześniej jeździłem Mercedesem S-Klasse. 4 osoby jadą super komfortowo.
~pepe
Terenowy 4.7 i V8 220KM 162kW
Saloon to to nie jest, miejsca jest w sam raz. Regulacje fotela, dla malutkich i wielkich - OK. Z tyłu raczej nie kanapa, dla 4 osób w sumie jest wystarczająco.
~gregbun
Terenowy 4.7 i V8 220KM 162kW
mega dużo i wygodnie,bagaznik wielki a po złozeniu tylnej kanapy mozna tam spac i jeszcze wziac ze dwie laski żeby ogrzały w nocy na wyprawie
~yeah_r@o2.pl
Terenowy 4.7 i V8 220KM 162kW
Prawde mówiac mogłoby być więcej miejsca jak na taki samochód i to zarówno z przodu jak i z tyłu...najwygodniej jeżdzi się w dwie osoby...
~roman_wr
Terenowy 4.7 i V8 220KM 162kW
z przodu kazdy sie zmiesci, z tylu jest troche gorzej, powiedzmy ze pieciu pudzianow sie raczej nie zmiiesci ;)
~Lucas
Terenowy 4.7 i V8 220KM 162kW
Przestrzeń jest spora, ale nad głową... jeśli chodzi o nogi to poczujemy się jak w Oplu Astrze.
~lolek
Terenowy 4.7 i V8 220KM 162kW
Rodzina z 2 dzieci +pies = brak miejsca w bagażniku. Potrzebny BOX. Mało miejsca na tylnej kanapie
~Tomek
Terenowy 4.7 i V8 220KM 162kW
tu mogloby byc lepiej , zwlaszcza z tylu, ja woze dzieci wiec jest ok

Jeep Grand Cherokee II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Wojtek e-mail: st.tropez@neostrada.pl
Terenowy 4.7 i V8 220KM 162kW
Z tylu nie przejechalbym 3.000 km, co zmuszona byla uczynić moja córka.