Lista ocen Jeep Renegade SUV Facelifting 1.0 GSE T3 Turbo 120KM 88kW 2018-2022 (10) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Arek
SUV Facelifting 1.0 GSE T3 Turbo 120KM 88kW
W dieslu od 2015 i przez 100 tys. nie działo się nic. Dosłownie nic. Nie liczę wymiany wybitych elementów zawieszenia po ok. 50tys., bo po takiej jeździe w terenie i po kamienistych drogach w Rumunii i Grecji, jaką Renek zaliczył, większość samochodów by się rozpadła. Czasem jest problem z usługami uconnect, ale cały ten system nie działa najlepiej. Nowy Renek z pewnością nie będzie gorszy. W pewnym momencie świszczała uszczelka w drzwiach...
~Andrzej
SUV Facelifting 1.0 GSE T3 Turbo 120KM 88kW
Oczywiście odbojnik wytarł lakier pod klapą bagażnika. Naprawione na gwarancji i nie ma już z tym problemu. Winny jest sam odbojnik, wykonany z bardzo twardej gumy i nie dość dokładnie. Wymaga to regulacji. Poza tym przez trzy lata i 110 tyś. nie zdarzyło się kompletnie nic! Mam wciąż fabryczne tarcze, klocki zmienione przy ok. 70 tyś.
~Rafał
SUV Facelifting 1.0 GSE T3 Turbo 120KM 88kW
Nic mi się nie przydarzyło przez miesiąc, jeśli nie liczyć jednej żarówki H4. Mechanicy w serwisie powiedzieli mi, że nic nie robili przez pół roku i ok. 40 tys. poza wymianami płynów. Klienci traktują autko w sposób niebywale brutalny. Było podobno jeden, który się chwalił, że przejechał Niemcy ze średnią prędkością powyżej 150 km/h.
~J23
SUV Facelifting 1.0 GSE T3 Turbo 120KM 88kW
Nie do wiary, ale przez dwa lata nie miałem jakichkolwiek problemów. Od zawsze kupuję nowe samochody i nie przypominam sobie czegoś podobnego. Zawodziły mnie i VW Golf i Toyota Corolla, nie mówiąc o masakrze jaką był Nissan juke.
~bobx21
SUV Facelifting 1.0 GSE T3 Turbo 120KM 88kW
Nie dzieje się i nie działo kompletnie nic. Auto zaliczyło dwa "dynamiczne" wjazdy na krawężniki (nie ja, żona...), jazdę w terenie. Całkowicie bezproblemowe i idiotoodporne auto. Minął rok i 15 tys. przebiegu. Nadal nic - :)
~Andrzej
SUV Facelifting 1.0 GSE T3 Turbo 120KM 88kW
Kompletnie nic się nie zdarzyło. Trochę mbie to nawet dziwi, bo wiadomo jakie są te współczesne samochody.
~Top_an
Po około 40 tys wymaga wymiany klocków hamulcowych. Innych uwag nie stwierdzono
~Tomasz
nic, żadnych problemów
~ToSz
brak usterek
~Pawełek
SUV Facelifting 1.0 GSE T3 Turbo 120KM 88kW
Nawet żarówka się nie spaliła.
Jeep Renegade SUV Facelifting