Lista ocen Jeep Renegade SUV Facelifting 1.0 GSE T3 Turbo 120KM 88kW 2018-2022 (13) - Widoczność

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ToSz
SUV Facelifting 1.0 GSE T3 Turbo 120KM 88kW
Tu jest bajka - wszędzie ładnie widać - tylko trzeba się przyzwyczaić do potężnych słupków A - musisz wyrobić sobie nawyk zerkania z dwóch stron słupka - inaczej w końcu kogoś przejedziesz ( już w poprzednich autach ta miałem więc jestem przyzwyczajony)
~bobx21
SUV Facelifting 1.0 GSE T3 Turbo 120KM 88kW
Odejmuję jedną gwiazdkę za słabą widoczność do tyłu na skos. Jest teraz taka dziwna moda wśród producentów, że w tym kierunku nic nie widać. I Jeep się tu nie różni. Do przodu i na boki jest ok. Duży plus za wielgaśne lusterka.
~Arek
SUV Facelifting 1.0 GSE T3 Turbo 120KM 88kW
Patrząc do tyłu i na prawo widoczności nie ma. Tam, gdzie inne samochody mają szybę w Renegade jest blacha. W mieście to przeszkadza. W pozostałych kierunkach jest bardzo ok.
~Andrzej
SUV Facelifting 1.0 GSE T3 Turbo 120KM 88kW
Jak dla mnie super. Słupek A wyjątkowo szeroki, ale wiele nowych modeli teraz takie ma, więc trzeba się przyzwyczaić. Poza tym super.
~Andrzej
SUV Facelifting 1.0 GSE T3 Turbo 120KM 88kW
Ja lubie siedzieć nisko, a jak sie obniżę za bardzo, maska zasłania mi widok do przodu. Na duży plus rewelacyjne lusterka.
~jeepnięty
SUV Facelifting 1.0 GSE T3 Turbo 120KM 88kW
Do tyłu przez słupki słabo i bardzo mi to przeszkadza. W pozostałych kierunkach jest ok. Lusterka jak z ciężarówki - duży plus.
~Rafał
SUV Facelifting 1.0 GSE T3 Turbo 120KM 88kW
Przód, na boki, do tyłu (ogromne lusterka!!) ok. Do tyłu na skos - słabo, przez nieprzejrzystą karoserię.
~Tomasz
SUV Facelifting 1.0 GSE T3 Turbo 120KM 88kW
Kwestia przyzwyczajenia - dla mnie nie ma problemu, spokojnie wszystko widać.
~Caff
SUV Facelifting 1.0 GSE T3 Turbo 120KM 88kW
Do tyłu tak sobie. Gdyby nie rekordowo duże lusterka byłoby słabo.
~Ja
SUV Facelifting 1.0 GSE T3 Turbo 120KM 88kW
Przedni słupek wydaje się monstrualny, ale jest pionowy i w ogóle nie przeszkadza.
Jeep Renegade SUV Facelifting