Lista ocen Kia Ceed (889)

~Mieszko
SW 1.6 CRDi 115KM 85kW
Autko bardzo pojemne, oszczędne i praktycznie bezawaryjne!
~Luis
SW 1.6 122KM 90kW
Świetne auto rodzinne za przyzwoite pieniądze. Dobrze się prezentuje, pakowne i jednocześnie w miarę ekonomiczne. Reklamują, że 7 lat gwarancji na wszystko... Wolałbym nie sprawdzać, ale póki co narzekać nie mogę. Jeśli tylko znaczek KIA nie przeszkadza Ci na masce samochodu - to merytorycznie samochód nie przynosi żadnych rozczarowań.
~Piotr
SW 1.6 122KM 90kW
Jest to solidne auto dla normalnej rodziny. Nie można się tu spodziewać cudów, bo nie do tego go skonstruowano. Na co dzień spisuje się ok, w długiej trasie bez zarzutu. Oczywiście można czepić się spalania - ale to jest benzyna, zresztą przy jeździe wg przepisów nie jest paliwożerny. Myślę, że nie ma konkurencji cenowej - za 60 tys. ŻADEN producent nie daje tak dobrze wyposażonego auta klasy średniej (niższej - wymiary go tam już plasują) z...
3,3
~pafi
Hatchback 1.6 122KM 90kW
Generalnie auto nie jest złe, występuje w nim sporo drobnych usterek ale nie miałem żadnej poważnej. Niestety serwisy KIA to katastrofa. Panowie są sympatyczni, uprzejmi i grzeczni ale na tym pozytywy się kończą. Problemy zaczęły się już przy odbiorze auta. Poinformowano mnie, że nie będę mógł korzystać z funkcji alarmu umożliwiającej otwieranie bagażnika bez rozbrajania alarmu. Alarm nie był montowany fabrycznie ale przez salon sprzedaży...
~Michał
SW Facelifting 2.0 CRDi VGT 140KM 103kW
Kupiony jako nowy w wersji optimum +. Z wyposażenia brakuje jedynie tempomatu. Po użytych materiałach nie widać najmniejszego zużycia. Skórzane boczki foteli, kierownica itd. są jak nowe. Z auta jestem bardzo zadowolony. Eksploatacja do dnia dzisiejszego przebiega bez najmniejszych usterek. Silnik, zawieszenie jak i wyposażenie jest bezusterkowe. Ponad 200 tyś i poza przeglądami co 20 tyś nie wymagał dodatkowych nakładów.
~Szati
Hatchback 5d 1.6 GDI 135KM 99kW
Kia Ceed 1,6 GDI wersja L + pakiet FUN to najlepsza oferta w tym segmencie. Z zakupu jestem bardzo zadowolony. Obecnie przejechane mam 7000 km. Samochód używany głównie w mieście. Przed zakupem odwiedziłem salony Opla,Chevroleta, Fiata, Suzuki, Skody, VW, Renault i Forda.
~Diterus
Hatchback 1.4 109KM 80kW
Nie wiem dlaczego autko ma tak zaniżone oceny. W moim odczuciu jest tanie, ładne, bardzo dobrze wypasione, bezpieczne i niezawodne (po 3 latach użytkowania i 27000 przejechanych km.)
~krzysiekk92
Kia Ceed III
Hatchback 1.4 T-GDi 140KM 103kW
Samochód godny polecenia. Co prawda to moje pierwsze całkiem nowe auto, ale miałem okazję jeździć kilkoma innymi modelami konkurencji i KIA przypasowała mi najbardziej. W ciągu 2 tygodni urlopu zrobiliśmy w różnych warunkach prawie 4000 km dlatego ocena będzie rzetelna. Test zdany pozytywnie.
~Montana310
Kombi 1.6 CRDi 110KM 81kW
Auto kupione w marcu 2016 roku na wyprzedaży rocznika. Od samego początku użytkuję samochód 50% miasto ( Kraków) i 50 % trasy - przeważnie do 200km. Dla mnie był to świadomy wybór jakości do ceny, więc nie oczekuję od samochodu z segmentu C, że będzie autem z wersji premium.
~Paweł Łódź
Kombi 1.6 CRDi 128KM 94kW
Za te pieniądze najlepiej wyposażony kombiak skoda 9-12 tyś. więcej vw 12-15 tyś. więcej Stosunek cena do wyposażenia i jakości to największa zaleta tego samochodu.
Kia Ceed