Lista ocen Kia Niro (34) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

~sroka
Crossover 1.6 GDI 141KM 104kW
Najbardziej przestronny samochód w klasie B, porównywalny z klasą C. Z przodu bardzo dużo miejsca, wygodne schowki. Szkoda, że uchwyt na butelki w drzwiach tak wąski, wchodzi butelka 0,5l ale bidon już nie (uchwyty na środku za to mieszczą duże kubki bez problemu). Wszystkie obicia, z którymi styczność ma ciało, są miękkie (za wyjątkiem tunelu z plastiku Piano Black). Dużo gniazd do ładowania (3xUSB C, 1xUSB, 1x12V). Z tyłu bardzo szeroki...
~Orest
Crossover 1.6 GDi Hybrid 141KM 104kW
Bardzo przestronne auto! Wymiary zewnętrzne jak kompaktowe auto, a w środku miejsca jak w dobrym SUVie (w zasadzie to samo co w Sportage'u). Siedzi się wygodnie z przodu (brak tylko regulacji na odcinku lędźwiowym, ale mimo to wygodnie), po 8h trasy wysiadam bez dyskomfortu w plecach jak w poprzednich autach. Z tyłu pasażerowie mówią, że sporo miejsca i że bardzo wygodnie - ale nie jechałem tam :) Podłokietniki z przodu i z tyłu bardzo...
~Sławek
Crossover 1.6 GDI 141KM 104kW
Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów jest zadziwiająco duża. Pisałem już wyżej, że spotkałem się z opiniami, że auto jest małe. W praktyce wnętrze przestronnością może zaskoczyć niejednego, bo miejsca nie brakuje. Szczególnie pasażerowie tylnego rzędu nie będą zawiedzeni, bo miejsca jest pod dostatkiem (także na nogi).
~Marcin
Crossover 1.6 GDI 141KM 104kW
Ma rozstaw osi 272cm, to więcej niż obecna Rav4, Tucson czy też Sportage. Ale oczywiście wymiar to jedno, a rzeczywistość to co innego. Kupując wsiadaliśmy z dziećmi do innych marek i przestrzeń na tylnej kanapie jest rewelacyjna.
~tomasz
Crossover Facelifting 1.6 GDi Hybrid 141KM 104kW
Jak na tą wielkość zewnętrzną jest znakomicie. Z przodu normalnie dużo miejsca ale z tyłu zdecydowanie więcej niż w porównywalnych modelach - także na szerokość. Bagażnik mógłby być większy - no ale coś za coś.
~tomasz
~JagJag
Crossover 1.6 GDi Hybrid 141KM 104kW
Wystarczająca zarówno dla pierwszego jak i drugiego rzędu. W ii rzędzie mogą spokojnie podróżować ludzie o wzroście 185cm i więcej. Bagażnik niewielki, ale po złożeniu tylnych siedzeń otrzymuje się olbrzymią przestrzeń.
~oskar
Crossover 1.6 GDI 141KM 104kW
Dzieci z tyłu bardzo sobie chwalą ilość miejsca. Ja jako kierowca jestem mega zadowolony. Brakuje mi tylko schowka na okulary znanego z Ceeda. Kieszenie w drzwiach nie mieszczą butelek 0.5l.
~krzysiek666
Crossover Facelifting 1.6 GDi Hybrid 141KM 104kW
wystarczająca , po złożeniu tylnych foteli (płaska powierzchnia) i przesunięciu przednich do przodu , można się wyspać ...sprawdzone w drodze do Albani , tylko warto mieć piankę pod plecy
Dziennik kosztów dla Kia Niro
5,4
~Paweł
Crossover PHEV 1.6 GDI Hybrid 141KM 104kW
Dużo miejsca dla kierowcy i pasażera obok. Z tyłu, według relacji żony także wystarczająco miejsca. Oczywiście jest to auto miejskie, więc w tych kategoriach oceniam przestrzeń.
Kia Niro