Lista ocen Kia Niro (34) - Stosunek jakość/cena

~Orest
Crossover 1.6 GDi Hybrid 141KM 104kW
OK! Może nie jest to najtańsze auto, jakby patrzeć na klasę B czy C... ale w tych pieniądzach dostajemy jedno z lepiej pomyślanych samochodów (jeśli chodzi o stworzenie auta pod kierowcę), z automatem, bogatym wyposażeniem (polecam wersję L+WIN) i silnikiem hybrydowym, który pozwala jeździć ekonomicznie i mieć darmowe parkowanie w wielu miastach. Jak przeliczałem oszczędność na paliwie znosi koszty użytkowania auta do kosztów porównywalnych z...
~boneksl
Kia Niro
Crossover 1.6 GDi Hybrid 141KM 104kW
Auto super, cena może odstraszać, ale należy spojrzeć z drugiej strony. Wraz ze wspólnikiem wzięliśmy dwie niro, zastanawialiśmy się nad sportage, jednak w finalnym rozrachunku przeliczyliśmy, że przez 5 lat użytkowania (leasing) na samym paliwie zaoszczędzimy 25 000zł, a to bardzo dużo. Hybrydy stają się modne, jest dużo profitów (parkowanie w strefach za śmieszne pieniądze), za 5 lat może okazać się, że mniej stracimy na niro, niż...
~Paweł
Crossover Facelifting 1.6 GDi Hybrid 141KM 104kW
Fantastyczny! Kupujesz naprawdę bardzo oszczędne auto z wielką przestrzenią dla pasażerów albo załadunkową po złożeniu kanapy. Wszystkie systemy bezpieczeństwa jakie tylko wymyślono są zainstalowane, tempomat adaptacyjny w korkach umożliwia jazde w relaksie. Zmieniasz tryb na sport i możesz trochę poszaleć bez przechylania auta na zakrętach, tylko trzeba wywalić eko opony które są dostarczane z autem.
~Michał
Crossover 1.6 GDi Hybrid 141KM 104kW
Pełne wyposażenie z pakietem bezpieczeństwa , lakierem perłowym , alarmem ...to nieco ponad 100 tys. zł z rabatem uzyskanym. Nie znalazłem oferty samochodu hybrydowego z takim wyposażeniem, do tego z gwarancją na 7 lat. Nawigacja i jej aktualizacja bezpłatna przez 7 lat. Akumulatory gwarancja 7 lat.
~elusia
Crossover 1.6 GDi Hybrid 141KM 104kW
Stosunek jakość do ceny rewelacyjna za te same pieniądze można mieć Yaris Toyotę- która jest mniejsza, gorzej wykończona w środku - ma toporne cechy- wiem co mówię bowiem poprzednio jeździłam Toyotą Yaris- teraz chciałam mieć ekologiczny samochód i porównałam te dwa samochody
~Sławek
Kia Niro II
Crossover 1.6 GDI 141KM 104kW
Przy obecnych cenach około 150 tys.zł za maksymalnie wyposażone Niro, to bardzo dobra oferta na tle konkurencji. Przy tym moim zdaniem Niro jakością, zastosowanymi materiałami i ogólnie spasowaniem bije większość konkurencji na głowę.
~sroka
Kia Niro II
Crossover 1.6 GDI 141KM 104kW
Dla mnie ekstra. Dobrze wiedziałem co kupuję (dobrze znam Niro 1. generacji), a samochód i tak przerósł moje oczekiwania. Mam nadzieję być równie pozytywnie nastawiony po przejechaniu większego dystansu.
~Agnieszka
Crossover 1.6 GDi Hybrid 141KM 104kW
Wybierałam pomiędzy nowym golfem a niro. Chciałam automat. Przy podobnym wyposażeniu vw wyszedł trochę drożej i miał mniej miejsca. Gdy wsiadłam do kii i się przejechałam do dilera vw już nie wróciłam:)
~JagJag
Crossover 1.6 GDi Hybrid 141KM 104kW
Perfekcyjna. Za 100 tys złotych otrzymujemy podwyższonego dużego kompakta z automatem, który może jeździć na powietrzu.
~Paweł
Crossover PHEV 1.6 GDI Hybrid 141KM 104kW
Kia w praktycznie każdym z dostępnych u producenta segmentów oferuje najlepszy stosunek jakości w stosunku do ceny.
Kia Niro