Lista ocen Kia Sportage IV SUV Facelifting (23) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 23 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Liton
SUV Facelifting 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Nie jest to Skoda Superb, ani nawet VW Tiguan. Jednak o ile nie masz za sobą nosidełka dla niemowlaka - nie ma żadnego powodu do narzekań. Ja mam. I narzekam, bo muszę podjeżać fotelem nieco do przodu.. Bagażnik do codziennego użytku jest aż za duży. Z kolei do rodzinnego wyjazdu 2+2 zdecydowanie za mały. Co warto mieć na uwadze.
~Norbert
SUV Facelifting 1.6 GDI 132KM 97kW
Tak jak w videotestach dostępnych na popularnej platformie na literę Y. Auto zapewnia komfortowe podróżowanie dla 4 osób nawet w całodziennych podróżach. By być sprawiedliwym dodam, że pozostałym wyżej wymienionym autom, które testowałem pod względem przestrzeni też nic nie brakowało.
~pilara
SUV Facelifting 1.6 T-GDI 177KM 130kW
W kabinie przestrzeni naprawdę bardzo dużo, wygodnie.Z tyłu bardzo dużo przestrzeni na nogi. Bagażnik mnie rozczarował głównie przez nadkola (które potwornie się rysują)Te nadkola sprawiają że bagażnik jest mało ustawny. Sytuację ratuje podwójna podłoga
~Ibrahim
SUV Facelifting 1.6 GDI 132KM 97kW
Auto jest ogromne jak za tą cenę. Spokojnie można pojechać w większą podróż z rodziną. W porównaniu do Tucsona myślę, że bagażnik jest nieco niższy (wysokość pomiędzy roletą, a podłogą bagażnika) - choć dłuższy (długość pomiędzy fotelami, a klapą bagażnika)
~piotr_olej
SUV Facelifting 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Takie całkiem ok, nie można się przyczepić ale za dużo miejsca nie ma. Bagażnik na miasto , zakupy itd. wiedziałem co biorę to niestety był kompromis z mojej strony. Box rozwiązuje problem wakacyjnych wypadów.
~marekania
SUV Facelifting 1.6 GDI 132KM 97kW
Mam 174cm wzrostu. Jak dla mnie miejsca jest aż nadto. Wokół jest mnóstwo miejsca. Często zdarza się, że w aucie jadą 4 osoby i nikt nie narzeka na brak miejsca na nogi czy nad głową.
~Marcin
SUV Facelifting 1.6 GDI 132KM 97kW
Jak wyżej. Pasażer siedzący za mną może jechać zrelaksowany. Siedząc sam za sobą mam 5cm wolnej przestrzeni między kolanami a fotelem a stopy mogę swobodnie wsunąć pod fotel.
~RobB
SUV Facelifting 1.6 GDI 132KM 97kW
Jedna gwiazdka mniej za kanapę tylną. Przy zamontowanym foteliku do tyłu zmieści się dodatkowo tylko 1 osoba. Na środku w zasadzie miejsca nie ma.
~Grzegorz
SUV Facelifting 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Miejsca mnóstwo ;bardzo pojemna i komfortowa kabina ; oparcia na tylnej kanapie z możliwością regulacji pochylenia-bajka ;siedzenia wygodne
~Marcin_Opole
SUV Facelifting 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Uważam, że jest dobrze zarówno z przodu jak i z tyłu. Nie ma co nadmiernie chwalić ale naprawdę nie ma się do czego przyczepić.
Kia Sportage IV SUV Facelifting