Lista ocen Lancia Delta III Hatchback (30) - Widoczność

Na liście zabraknie 29 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Pablo
Hatchback 1.6 MultiJet 120KM 88kW
Z przodu slabo, szkoda ze nie mam czujnikow parkowania bo grill i zderzak jest bardzo nisko osadzony a na dodatek wysuniety jeszcze do przodu. Z tyly fatalnie, nie obnizam oceny ze wzgeldu na to ze z tylu czujniki parkowania mam . Niestety cos za cos. Sylwetka auta jest piorunujaca i ta widocznosc na tym cierpni
~Adam
Hatchback 1.6 MultiJet 120KM 88kW
Przod bardzo dobrze, lusterko wewnetrzne rewelacja fotochromatyczne tzn. Przyciemnia jak z tylu swieca swiatlami. Lusterka boczne wystarczajace a jedynie mala tylna szyba. Jak jest trudniej to czujniki przod i tyl daja rade, chociaz przydal by wizualny efekt na wyswietlaczu.
~Thermano
Hatchback 1.6 MultiJet 120KM 88kW
W tych czasach dość często linia okien powoduje , że widoczność , głównie do tyłu kuleje . Nie ma dramatu , bo szyb sporo i duże lusterka z linią załamania likwidującą martwe pole kierowcy . Ciut za grube przednie słupki - ale cóż , za to 5 gwiazdek bezpieczeństwa w NCAP .
~Azzie
Hatchback 1.4 Turbo-Jet 150KM 110kW
Nie mam większych zastrzeżeń co do przedniej półsfery, z tyły trochę gorzej: tylne i tylne-boczne szyby są już dużo mniejsze i jak czasami trzeba się rozejrzeć 360 stopni dookoła to może być ciężej. Ale jestem w stanie to wybaczyć za wygląd jaki dzięki temu osiągnięto.
~Driver
Hatchback 2.0 MultiJet 165KM 121kW
Potrzebujesz troszeczkę sportowych wrażeń to usiądź za kierownicą. Potrzebujesz komfortu i dużej przestrzeni na nogi - usiądź na tylnej kanapie. Kto by pomyślał patrząc z zewnątrz że ten samochód ma tyle miejsca w środku.
~Lomak90
Hatchback 1.4 Turbo-Jet 150KM 110kW
Przez tylną szybę niewiele widać, przedni zderzak tak nisko że trzeba uważać na każdy krawężnik ( specjalnie zamontowałem czujniki na przód ) Ale ogólnie da się samochodem poruszać, przy parkowaniu w nocy pomaga doświetlanie zakrętów.
~mirekwyd
Hatchback 1.4 Turbo-Jet 150KM 110kW
Cena za piękną linię to niestety gorsza widoczność do tyłu - małe tylne szybki utrudniają życie. Pomagają nieco duże boczne lusterka i czujniki parkowania - pod warunkiem że działają jak trzeba.
~Sknera
Hatchback 1.4 Turbo-Jet 150KM 110kW
Niestety piekna linia nadwozia okupiona jest slaba widocznoscia do tylu. Zaleta jest automatyczny system parkowania (opcja)i czujniki parkowania przod/tyl, ktore w duzej mierze niweluja te niedogodnosc
~Grzegorz
Hatchback 1.4 Turbo-Jet 150KM 110kW
Niestety przednie słupki A sa gigantycznie grube. Trzeba bardzo uważać na zakrętach. Do tyłu widoczność bardzo dobra. Z cofaniem nie mam żadnych problemów. A wydawałoby się, że będzie na odwrót.
~umit
Hatchback 1.4 Turbo-Jet 150KM 110kW
Widoczność do przodu ograniczają masywne przednie słupki, aby mieć komfort parkowania tyłem czujniki parkowania wskazane, duże boczne lusterka dają pewność manewrów
Lancia Delta III Hatchback